23. srpna_LÍDŘI ČESKÉHO PODNIKÁNÍ NA ZÁMKU LOUČEŇ

Dobrý den,

děkujeme za Vaši účast na  setkání LÍDŘI ČESKÉHO PODNIKÁNÍ na zámku Loučeň, pořádaném pod patronací projektu OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ.

Upřímně si vážíme toho, že jsme společně mohli zasadit naši první lípu a zahájili tak tradici, kdy české firmy sází lípu v rámci svých areálů jako symbol myšlenky „Budujeme hrdé Česko“. Myslíme si, že by bylo hezké, kdyby tato alej pomyslně lemovala českou zemi. Jestliže se chcete k této tradici připojit, určitě nás kontaktujte.

V duchu zmiňované myšlenky jsme také představili luxusní brož ČESKÉHO LVA. Pokud byste měli zájem o její zakoupení pro sebe, či jako originální dárek pro své blízké nebo obchodní partnery, dovolujeme si zaslat základní informace. Jejím zakoupením podpoříte rozvoj aktivit Budujeme hrdé Česko.

Setkání na zámku Loučeň patří do širokého konceptu aktivit Podnikatelské platformy Helas, která od roku 1997 podporuje, sdružuje a oceňuje české firmy. Cílem je spolupráce, nový byznys, přátelské vztahy. V tuto chvíli koordinujeme cca 3.000 českých firem a připravujeme E-PLATFORMU pro cca 11.000 firem. Chcete se zapojit? Kontaktujte nás.

Vaše

Helena Kohoutová

navigate_before
navigate_next