ANNA MAREŠOVÁ

Talentovaná designérka, která kromě tramvají navrhuje i erotické pomůcky. Zakladatelka vlastního designerského studia a značky Whoop.de.doo.

1) Proč jste se rozhodla zrovna pro design?

Bylo to takové pozvolné, chtěla jsem tvořit, ale mám ráda praktické věci. A na designu mě právě baví to, že může být užitečný. Takže tato kombinace mi dost vyhovuje.

2) Který z Vašich projektů je Vašemu srdci nejbližší a proč?

Většinou mám ráda všechny projekty na kterých pracuju. Prostě se do nich ponořím a někdy za ně i dýchám. Ale hodně mě bavil projekt “Tramvaj pro Prahu”. Pracovala jsem na ní v Anglii a bylo zajímavé, jak jsem zvenčí měla tu naší zemi strašně ráda…byla to taková práce v exilu.

3) Není Vám někdy líto, že jste spojovaná hlavně s Vašimi erotickými pomůckami a Vaše ostatní projekty jsou spíše v pozadí?

Tak někdy bych samozřejmě raději mluvila i o nečem jiném i z toho důvodu, že už jsem o Whoop.de.doo mluvila tolikrát, ale na druhou stranu si myslím si, že právě díky těm mým pomůckám se hodně lidí dozvědělo o tramvaji. Snažím se všechno co dělám dělat poctivě, takže to beru také tak, že víc záleží na tom jakou kvalitu lidem nabízíte, než o co se konkrétně jedná…

4) Jaké jsou Vaše koníčky a kde čerpáte energii a inspiraci?

Pro mě je důležité, abych se občas smála, to je pro mě nejlepší relax. Mám ráda divadlo, kokrétně soubor Vosto5, kde hraje můj přítel. A někdy si jdu zaběhat nebo na jógu, ale chtělo by to častěji.

5) Jak se Vám líbilo v dámském klubu Cosmpolitan Executive Helas Ladies Club?

Pro mě to bylo velmi milé setkání. Ta ženská energie je pro ostatní ženy prostě důležitá.