BARBECUE PARTY NA VČELNÍKU

Barbecue party v srdci brdských lesů.

Členky dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club se sešly na mimoklubovém setkání v letním stylu spolu se členy společenského klubu Helas New Encounters Club. Grilovací party proběhla v kouzelné lokalitě Na Včelníku, která se nachází pouhých 17 kilometrů od Prahy, a přitom nabízí možnost bydlet v přírodě a užívat si čistého prostředí.

Kolem dokola nás obklopovaly malebné lesy, které jsou proslulé svou nedotčeností a pohádkovými zákoutími. Atmosféra byla báječná, vůně lahodných pokrmů z grilu se mísila s vůní okolních stromů, a protože bylo horké počasí, hosté si přibalili plavky, aby vyzkoušeli vířivku od společnosti USSPA. O vířivkách a letní relaxaci promluvila Petra Rychetská, Marketing Manager této ryze české rodinné společnosti, která je průkopníkem hydroterapie a špičkové vířivky vyváží do celého světa.

Hostitelem byla společnost Residential Development, která buduje projekt Na Včelníku. Předseda představenstva Bořivoj Lešenar představil zelené bydlení, které je ideální pro rodiny s dětmi. Zdejší lokalita je opravdu výjimečná. Můžete objevovat přírodu na mnoha turistických a cyklistických trasách, nebo jen tak sedět a vychutnávat pohled na lesy, čistý vzduch a ticho, které ruší jen křik káňat. Ocitli jste se totiž skutečně na místě, která má jedno z nejčistších ovzduší v České republice, a přitom můžete využívat všech výhod civilizace díky slušné občanské vybavenosti a blízkosti hlavního města. Tři kilometry odsud se také nachází historické městečko Mníšek pod Brdy se známým barokním areálem poutního místa Skalka a zámkem ve stylu pozdní severské renesance s podivuhodnými hodinami, které mají ciferník ve věži i ve stropě místnosti pod nimi.

Příjemně strávené odpoledne bylo navíc ještě zpestřeno možností zajezdit si na elektrokolech, která zapůjčila společnost E.ON. Členové obou klubů tak mohli vyrazit prozkoumat okolí, aby se pak opět vrátili a užili si chladivé vody ve vířivce.