…BLACK or WHITE, BLACK or LIFE… – JAROSLAVA

Vidět exkluzivní představení nové kolekce české módní návrhářky Jaroslavy Procházkové mohli všichni účastníci mimoklubového setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Módní návrhářka nás pozvala do svého studia JAROSLAVA v paláci Lucerna, kde proběhla přehlídka její nejnovější kolekce s názvem …BLACK or WHITE, BLACK or LIFE …

Celá kolekce je naplněna barvami, které navozují pocit štěstí, pohody, radost z čisté existence. Jak sama její autorka říká, je velmi pozitivně naladěná – oslavuje život! To se nejen na vlastní oči mohly přesvědčit všechny přítomné dámy. Mohly si modely vyzkoušet, poradit se přímo s Jaroslavou Procházkovou a případně si je rovnou odnést domů.

Značka JAROSLAVA se zabývá úpletovou módou, specifickou pro náročnou klientelu, která má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou barevnost a kvalitní zpracování. Typickým znakem je výrazná silueta, jednoduchost, elegance, která obsahuje praktickou podobu pohodlnosti. Při výrobě používá kvalitní italské příze, většinou přírodní s příměsí elastických vláken, což zaručuje elastické, nemačkavé a praktické vlastnosti každé řady. Každá kolekce (Jaro/Léto, či Podzim/Zima) se skládá z mnoha prvků, jejichž kombinacemi vzniká nekonečně dlouhá řada různých outfitů vhodných jak pro běžné používání, tak i pro slavnostnější momenty. Velmi důležitou součástí služeb je zakázková tvorba modelů, které JAROSLAVA vytváří klientkám přímo na míru dle individuálních představ a požadavků.