…BLACK or WHITE, BLACK or LIFE…

Vidět exkluzivní představení nové kolekce české módní návrhářky Jaroslavy Procházkové mohli všichni účastníci mimoklubového setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Módní návrhářka nás pozvala do svého studia JAROSLAVA v paláci Lucerna, kde proběhla přehlídka její nejnovější kolekce s názvem …BLACK or WHITE, BLACK or LIFE …

Celá kolekce je naplněna barvami, které navozují pocit štěstí, pohody, radost z čisté existence. Jak sama její autorka říká, je velmi pozitivně naladěná – oslavuje život! To se nejen na vlastní oči mohly přesvědčit všechny přítomné dámy. Mohly si modely vyzkoušet, poradit se přímo s Jaroslavou Procházkovou a případně si je rovnou odnést domů.

Značka JAROSLAVA se zabývá úpletovou módou, specifickou pro náročnou klientelu, která má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou barevnost a kvalitní zpracování. Typickým znakem je výrazná silueta, jednoduchost, elegance, která obsahuje praktickou podobu pohodlnosti. Při výrobě používá kvalitní italské příze, většinou přírodní s příměsí elastických vláken, což zaručuje elastické, nemačkavé a praktické vlastnosti každé řady. Každá kolekce (Jaro/Léto, či Podzim/Zima) se skládá z mnoha prvků, jejichž kombinacemi vzniká nekonečně dlouhá řada různých outfitů vhodných jak pro běžné používání, tak i pro slavnostnější momenty. Velmi důležitou součástí služeb je zakázková tvorba modelů, které JAROSLAVA vytváří klientkám přímo na míru dle individuálních představ a požadavků.