březen & duben 2015

Vážené a milé dámy,

jaro je roční období s mimořádně silným poselstvím. Příroda se probouzí, do stromů a květin vstupuje nová míza a do lidí nová energie. Podvědomě očekáváme, že přijde něco nového, hezkého. Máme chuť se rozvíjet a pouštět se do nových projektů. Máme chuť konečně shodit těžké zimní oblečení a odhalit nejen ramena, ale také odhalit a realizovat naše plány a touhy. Na jaře má také náš dámský klub narozeniny. Tentokrát to byly již šestnácté.

V dámském klubu jsme se k jarnímu poselství s chutí připojily, rozvíjíme se a vzděláváme v rámci komorních odborných setkání, objevujeme nová přátelství a předáváme si zkušenosti, abychom mohly snadněji realizovat své sny. Klub také na svých setkáních přivítal mimořádně zajímavé česné hosty, bývalého ministra zahraničí ČR Karla Schwarzenberga a vynikající českou divadelní a filmovou herečku a muzikantku Jitku Molavcovou.

Jitka Molavcová říká, že se vždy na jaře těší na slunce nejen na nebi, ale i v lidech. A také na naději, kterou toto roční období přináší. Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club předává pozitivní sluneční energii okolnímu světu díky aktivnímu životnímu přístupu svých členek a přináší i naději díky účasti na mnohých dobročinných projektech. Mohu s hrdostí oznámit, že jsme adoptovaly psího člena klubu a podpořily tak chovatelskou stanici Ranč Montara. Tato stanice se stará o bílé švýcarské ovčáky, kteří zachraňují životy při přírodních katastrofách. Naše krásná fenka se jmenuje Massey Star Helas a my budeme v následujích letech sledovat její záchranné akce.

Ať vám stále svítí slunce.

Vaše zakladatelka