BÝT KRÁSNÁ NENÍ SLOŽITÉ

Vlasy jsou nekonečným ženským tématem. Mají zásadní vliv na vzhled a sebevědomí. Proto je skvělé, když nám s vlasy může někdo poradit. Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club navštívil kadeřnický salon Franck Provost.

Nově zrekonstruovaný salon ve Slovanském domě je místem kde můžete na jednom místě absolvovat kadeřnické služby, kosmetiku, manikúru a pedikúru a to sedm dní v týdnu.

Hosty přivítala marketingová manažerka salonu Zuzana Vilímovská. Zatímco kadeřníci radili dámám, jak na vlasy a co všechno s nimi mohou dělat, profesionální tým make-up artistů ze Sephory předvedl trendy v letním líčení.

Kadeřníci každé dámě individuálně poradili, jakou barvu a střih zvolit a jak by měla o své vlasy pečovat. A jaké komu sluší líčení, zase poradili odborníci ze Sephory, které naučily dámy užitečné tipy a triky. Být rychle krásná a okouzlující není zase tak složité!

Franck Provost je francouzská kadeřnická značka s 40letou tradicí. Ve všech pražských salonech se rychle a kvalitně postarají o vlasy a doporučí střih, který se snadno upravuje a pohodlně nosí. Módní kolekce nových účesů přichází z Paříže dvakrát ročně a samozřejmostí jsou i exkluzivní techniky barvení pro přirozeně zářivou barvu.