CELÝ NÁŠ ŽIVOT JE, DLE MÉHO NÁZORU, HLAVNĚ O VZTAZÍCH A SPOLUPRÁCI S OSTATNÍMI LIDMI

Společnost Carbon Medical s.r.o. jsem založila s cílem realizovat projekt Marienspa – „lázně domů“, jehož cílem je umožnit prožití zážitku z pravé lázeňské procedury v klidu a pohodlí domova. Produktová řada Marienspa je vyvíjena a připravována pod lékařským dohledem a nabízí zcela unikátní minerální či slatinné koupele s perličkovým efektem, při kterých je tělo hýčkáno miliony uhličitých či kyslíkových bublinek. Jsme mladou dynamickou firmou, jejíž produkty je možno zakoupit prostřednictvím e-shopu www.marienspa.cz.

IVANA SUŠKLEBOVÁ, majitelka společnosti

Je pro Vás a Vaši činnost něčím specifické jarní období?

Na jaře působí probouzející se příroda tak svěže a čistě, což ve většině z nás vyvolává snahu udělat po dlouhé a náročné zimně něco pro své zdraví a „lepší pocit“ ze sebe sama. A právě k tomu jsou určeny i domácí minerální a slatinné koupele MarienSPA, které umožní prožít pravou lázeňskou proceduru s úžasným perličkovým efektem v klidu a pohodlí vlastní koupelny.

Co Vás nejvíce naplňuje v práci a co v osobním životě?

Celý náš život je, dle mého názoru, hlavně o vztazích a spolupráci s ostatními lidmi. Takže v pracovním životě je to kolektiv spolupracovníků, který se nám podařilo ve firmě Carbon Medical vytvořit, a jistě také i kladné reakce uživatelů produktové řady MarienSPA, které jsou pro nás všechny velkým povzbuzením do další práce. No a v osobním životě je to samozřejmě spokojená rodina a přízeň nejbližších přátel.

Máte nějaký osobní vzor, obdivujete někoho?

Asi nemohu uvést jeden konkrétní osobní vzor, kterému bych se chtěla přiblížit. Domnívám se totiž, že náš obdiv si zaslouží především lidé, kteří jsou ochotni pomáhat druhým bez ohledu na svůj vlastní prospěch.

Co pro Vás znamená úspěch?

Co se týče úspěchu či neúspěchu, myslím si, že jsou to pojmy relativní. Velmi se mi líbí myšlenka Alberta Einsteina: „Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“

Na které setkání dámského klubu nejvíce vzpomínáte?

Určitě na to první, kterého jsem se měla možnost se zúčastnit díky osobnímu pozvání paní Heleny Kohoutové. Jednalo se o mimoklubové setkání v USSPA, které bylo, ostatně jako i další setkání členek Helas Ladies Clubu, úžasnou možností potkat se v příjemném a přátelském prostředí se spoustou zajímavých lidí.