Český um a tradice – JK Jitka Kudláčková Jewels

Mimoklubové setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club nás tentokrát zavedlo do magického světa výroby šperků. Tajemství své profese nám ve svém pražském showroomu v obchodní pasáži Filadelfie v areálu BB Centra poodhalila šperkařka Jitka Kudláčková, majitelka společnosti JK Jitka Kudláčková Jewels spolu se svým manželem Dušanem Mlynarčíkem.

Během setkání plného krásy, jedinečnosti a inspirace jsme měli možnost podívat se přímo do dílny, kde se pracuje s drahými kovy a výjimečnými přírodními kameny. Dozvěděli jsme se, jak šperky vznikají, a to jak klasickou zlatnickou metodou, tak i moderním 3D designem. Designéři nás pak seznámili, jak vznikají motivy a nápady pro nové kolekce. Z úst odborníků jsme se také dozvěděli o možnostech investování do zlata a šperků, o jejich hodnotě a nejen to. Zajímavé bylo dozvědět se, jak správně o šperky pečovat nebo jak je čistit.

JK Jitka Kudláčková je česká zlatnická rodinná firma s dvaceti šestiletou tradicí, známá také díky svému osobnímu přístupu k zákazníkům. Doménou značky jsou původní a osobité návrhy šperků i celých kolekcí s příběhem a důraz, kladený na vysokou kvalitu zpracování. Zákazníci si mohou šperky vybrat z již hotových kolekcí s příběhem, nebo si nechat svůj šperk vyrobit na míru.