CHANNEL CROSSINGS

Jazyková agentura Channel Crossings je prestižní společností působící na českém jazykovém trhu již od roku 1993. Za uplynulých 21 let nasbírali zkušenosti, díky nimž se nyní mohou řadit mezi nejvýznamnější jazykové agentury v České republice.

LENKA DOLEŽALOVÁ PAVILKOVÁ – majitelka společnosti

Co považujete za Váš osobní úspěch?

Za osobní úspěch považuji to, že mám zajímavou a různorodou práci a že mám ve svém podnikání nezávislost a svobodu volby. Navíc se mi podařilo najít rovnováhu mezi pracovním a rodinným životem. To jsou pro mě klíčové věci.

Na jaký den ve svém životě nejraději vzpomínáte?

Je skutečně těžké vybrat jeden den. Ale pár mimořádných jich opravdu bylo. Když to vezmu chronologicky, tak první cesta na západ, dále odlet na studia do USA a narození našich dvou dětí. Pevně doufám, že se ještě i nějaký další mimořádný najde.

Kde čerpáte inspiraci a jak relaxujete?

Inspiraci čerpám z kontaktu s lidmi a relaxuji v tělocvičně při práci s dětmi z našeho gymnastického oddílu.

Vaši jazykovou školu čeká v únoru stěhování do Karlína, těšíte se?

Stěhování jsme dlouho připravovali a výběru místa jsme věnovali mimořádnou pozornost, na nové působiště se tedy opravdu těším a slibuji si od něho novou dynamiku, nové obchodní příležitosti, lepší interní komunikaci a celkově příjemnější a funkčnější prostředí pro naše klienty i pro naše zaměstnance.

Můžete nám na závěr dát nějaký tip na dobrou knihu nebo např. oblíbenou restauraci?

Například román Lovec draků od Khaleda Hosseiniho. Co se týká restaurací, mám ráda obyčejné restaurace, kde to hučí a kam chodí normální lidi.