ČLENSTVÍ

informace

Základní informace pro osobní/firemní členy.

OSOBNÍ ČLENSTVÍ

  • Prosíme o potvrzování na setkání do data uvedeného na pozvánce a to i v případě, že se nemůžete setkání zúčastnit (uvést, zda se zúčastníte i KOS). Osobní obvolávání (přes brigádníky) zásadně navyšuje rozpočet klubu.

 

FIREMNÍ ČLENSTVÍ

  • Prosíme o potvrzování na setkání do data uvedeného na pozvánce a to i v případě, že se nemůžete setkání zúčastnit (uvést, zda se zúčastníte i KOS). Jako firemní členové či partneři akce získáváte více vstupenek na setkání, prosíme, o nahlašování přesného počtu hostů vč. jmen. V případě, že se členky nepotvrzují je pak nutné obvolávat a to navyšuje náklady dámského klubu. Prosíme o potvrzování i na mimo klubová setkání.
  • Prosíme o doručování propagačních materiálů do předem domluveného data, po tomto datu již nebude možno propagační materiály do tašek vložit.
  • Jako firemní člen máte možnost partnerského mailingu (počet uveden v přihlášce), je však nutné si předem zarezervovat konkrétní datum, aby nám nevznikla kolize termínů, proto prosíme o rezervaci 4 týdny předem. Také musíme dodržovat stanovený počet mailingů, který je uveden v přihlášce. V případě volného termínu není problém se domluvit na mailingu navíc jako bonus.
  • Dodání představení společnosti, kontaktní osoby, www stránek, loga společnosti v jpg a pdf a případně benefitu pro členky klubu do 1 týdne od podepsání přihlášky.