Cosmetics ATOK International

česká aromaterapeutická kosmetika Original ATOK

 

Věříme v pečující sílu přírody, které jsme všichni součástí. Značka Original ATOK bude proto vždy synonymem pro originální českou kosmetiku, čerstvě připravovanou z těch nejkvalitnějších přírodních surovin.

Majitelkou společnosti je paní ANASTAZIE SKOPALOVÁ, členka České aromaterapeutické společnosti, zkušená kosmetička a masérka, oblíbená lektorka vyučující aromaterapii a masáže v České republice i v zahraničí. Se svou firmou Cosmetics ATOK International zvítězila v ročníku 2010 soutěže Ocenění českých podnikatelek (OCP) v kategorii středně velká společnost.

„Věřte, že není nad to, když se vám koníček stane povoláním. Mne to štěstí potkalo a nikdy za to nepřestanu být vděčná osudu a hlavně lidem, kteří mě k aromaterapii svého času přivedli. Nepochybně to byla i moje maminka – vyrůstala jsem v malém podkrkonošském domku, jehož místnosti po celý rok voněly sušenými bylinkami, které léčily všechny naše dětské neduhy. Maminka na ně nedala dopustit a jen málokdy nám dětem «ordinovala» něco jiného. Když dnes procházím chodbami naší firmy, často si na opojné vůně onoho podkrkonošského stavení vzpomenu. Mám přitom hezký pocit z toho, že vlastně tu pomyslnou rodinnou štafetu nesu dál – vždyť i naše společnost usiluje o to, aby se do vašich domovů dostávaly všechny vzácné dary přírody. Do dóziček označených firemním logem (nikoli náhodou v něm hraje prim právě zelená) ukládáme skutečné přírodní poklady. Ale přesto nepřestanu tvrdit, že to nejcennější bohatství společnosti Cosmetics ATOK International je v lidech, kteří v ní působí. Někteří z nich s námi tu naši pomyslnou «voňavou kárku» táhnou od samého počátku. Společně jsme leckdy museli překonávat řadu obtíží. Už jen to, že jsme začali působit v oboru, který byl v minulosti často srovnáván s pavědeckým šarlatánstvím. O to víc mne těší, že se firma v průběhu let rozrostla až do dnešní podoby a o naše výrobky je stále větší zájem jak na českém, tak i zahraničním trhu.“

 

https://www.originalatok.cz/