Dámský klub a „CO VŠECHNO LZE POVAŽOVAT ZA INVESTICI?“

Téma:

Hosté:

Rok 2009 je pro Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club významnější, než roky předchozí. Letos totiž dámský klub paní Heleny Kohoutové z Agentury Helas oslaví své desáté narozeniny. 10. března proběhlo další setkání, jehož tématem byly investice a co vše za ně můžeme považovat. Na to, jak mají dámy investovat, odpovídali během večera zástupci partnerů, kterými se stali Dámský investiční klub České spořitelny, vzdělávací společnost Mg Consulting, specialista na marketingový výzkum Incoma Research, Auto Hase – autorizovaný Volvo dealer a Lázně Piešťany, místo s největším počtem slunečných dní ve střední Evropě.

Hostem večera byla známá moderátorka, účastnice soutěže StarDance, nositelka ocenění TýTý a lektorka společnosti Mg Consulting, paní Jolana Voldánová. Příjemné povídání o její novinářské kariéře, rodičovství a zálibách zakončila ukázka tréninku etikety společenského chování a profesního stylu. Za pomocí modelů renomované návrhářky Ivany Jedlička se tak dámy dozvěděly, jaké je vhodné oblečení na pracovní schůzku, jaká barva není vhodná na obchodní jednání apod.

Pro dámy byla připravena bohatá tombola, jejíž absolutní vítězka si užije odpočinkový víkend v Lázních Piešťany, do kterých se dopraví zapůjčeným automobilem značky Volvo. Kromě spousty relaxačních procedur je pro vítězku připravena také profesionální konzultace na téma Etiketa, profesní image a styl.