5.11.2020_ONLINE TALK SHOW: DIAMANTY A DRAHÉ KOVY, INVESTICE, KTERÁ TĚŠÍ

T A L K S H O W: PODVEČERNÍ ROZHOVORY S HELENOU
D A T U M: čtvrtek 5. listopadu 2020 od 20.00 hodin
K D E: z pohodlí Vašeho domova online vysílání bez omezení počtu účastníků

Online talk show DIAMANTY A DRAHÉ KOVY, INVESTICE, KTERÁ TĚŠÍse světově uznávaným zlatníkem, designerem a soudním znalcem, panem Alešem Berglem z Bergl Diamonds. Zajímavosti o historii diamantů, jejich těžbě, použití ve špercích i něco málo o cenové problematice. Základní kvalitativní charakteristiky diamantů – 4 C a představení originální kolekce šperků HRDÝ LEV.

BERGL DIAMONDS – Klenotník světových Miss
Klenoty jsou naše vášeň. Propadněte jejich kouzlu i Vy. Dokážeme uspokojit jakékoli přání. Ať už se jedná o šperk samotný nebo jeho cenu. Již třicet let se věnujeme šperkařství na světové úrovni. Naše umělecká díla mají skvělé renomé v Čechách i v zahraničí. Od menších šperků, přes originální umělecké klenoty až po korunku Miss Universe, vše pochází přímo z návrhů a dílny designera šperků našich i světových celebrit Aleše Bergla. Umíme zhmotnit i Vaše představy a návrhy do podoby krásného šperku a vytvořit tak unikátní klenot pouze pro Vás.

ALEŠ BERGL
Kreativní designér a soudní znalec v oboru diamantů, drahých kamenů a šperků, jehož rukama prochází všechny klenoty z naší dílny, se věnuje výrobě a designu šperků již déle než 30 let. Za tu dobu se může pochlubit nejen mnoha úspěchy, ale také nasbíranými zkušenostmi, které využívá při tvorbě klenotů přesně podle Vašeho přání. Navrhoval a vytvářel korunku pro celosvětové finále Miss Universe a pro Miss USA. Spolupracuje s českými celebritami, například s Blankou Matragi vytvářel jednu z originálních kolekci. 

 ZÁZNAM Z ONLINE TALK SHOW, NALEZNETE ZDE