ELMAT SUPER

Firma Elmat Super působí na našem trhu již od roku 1992 a od doby svého vzniku prošla celou řadou významných změn. Především rozšiřování prodejních míst a spolupráce s předními českými a evropskými dodavateli dali vzniknout silnému a vysoce profesionálnímu celku, jež dokáže uspokojit i ty nejnáročnější požadavky jak jednotlivých zákazníků, tak i velkých firem. V roce 2008 otevřela zcela; nově postavenou vlastní prodejnu o velikosti 1000 m2, kde se kromě Koupelnového studia nachází i Kuchyňské studio Hanák a je možno zde vidět sortiment a vnitřní vybavení komplet celého bytu či domu.

Jana Vašíčková, majitelka společnosti

1) Co bylo impulzem pro Vaše rozhodnutí začít podnikat?

Impulsem pro moje podnikání byla ztráta zaměstnání/ne vlastní vinou/.

2) Co považujete za Váš osobní úspěch?

Osobní úspěch vidím v překonání okamžiku této ztráty, najití nového smyslu života ve svých 47letech, kdy jsem vlastně začala podnikat a super vztahy celé rodiny přes všechny problémy a nezdary, které nás potkaly.

3) Co považujete za Váš pracovní úspěch?

Pracovní úspěch je určitě v 17leté činnosti firmy a zbudování krásného koupelnového studia na Vysočině, které je hodnoceno jako daleko široko jedno z nejhezčích a nejzajímavějších díky odlišným výrobkům proti jiným firmám.

4) Kdo je pro Vás vzorem a inspirací?

Vzorem a inspirací jsou pro mne stále všichni slušní, inteligentní, pracovití lidé, se kterými se setkávám a stále z nich čerpám inspiraci pro svůj život i práci. Moc si takových lidí vážím, protože jich potkávám méně a méně, ale věřím, že stále jich je u nás dost a že mi jich osud ještě hodně přivede do cesty.

5) Jaké je Vaše životní motto?

Životní motto – Neříkej, že něco nejde, protože se najde ten, který řekne, Já už to udělal.

6) Kde čerpáte inspiraci a jak relaxujete?

Inspirace je mnoho, jen se chce hodně dívat, zajímat jezdit. Navštěvuji výrobce, výstavy, prohlížím novinky v časopisech, hledám na internetu, řeším s architekty, poslouchám lidi kolem sebe a snažím se vnímat jejich potřeby.

Relaxuji jednak se svými vnoučaty, v kruhu své rodiny, jezdíme do přírody, do lázní, chodím do divadla, na koncerty a samozřejmě na spoustu různých aktivit pořádaných např. dámským klubem, manažerkami a samozřejmě s přáteli.

7) Co pro Vás znamená dámský klub Cosmpolitan Executive Helas Ladies Club?

Dámský klub Cosmpolitan Executive Helas Ladies Club pro mne znamená mnoho. Spoustu nových krásných lidí, spoustu nových příležitostí jak po stránce pracovní, tak v osobním životě – díky krásným setkáním. Samozřejmě i možnost dalšího vzdělávání a pomoc při řešení nestandardních situací.

Ale především a to opakuji znova – nádherné chvilky s neobyčejnými ženami, s kterými je mi dobře.