Franck Provost & Sephora

Téma:

Hosté:

Být krásná jako podzim

Jak měnit svůj styl podle roční doby a být stále krásná? Na mimoklubovém setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club v salonu Franck Provost dostaly přítomné dámy ty nejlepší rady a ještě něco navíc.

Ženy a krása jsou pojmy, které jednoznačně patří k sobě. Každá žena je však originálem, a každé proto sluší jiné kombinace stylů, účesů i barev. V salonu Franck Provost ve Slovanském domě radili profesionální kadeřníci přítomným dámám, jak si poradit s vlasy. Které barvy a střihy je nejlepší zvolit a jak se sladit s aktuálními podzimním lookem. Make Up Artistky ze Sephora zase poradily, jak se ke zvoleným účesům nalíčit a představily podzimní trendy líčení. Aby byla péče o krásu úplná ze všech stran, odbornice z Manikúra Essie doporučily ty nejlepší podzimní barvy na nehty.

Hosty přivítala Zuzana Vilímovská, PR & Marketing Manager Franck Provost. Nová kolekce účesů, střihů a barev pro letošní podzim a zimu nese – jak jinak – název WOMEN. Základem krásy je však také zdraví. Kromě toho, že tým kadeřníků poradil, jaký střih a barva dámám nejvíce sluší, jak je upravovat, také poradil, jak o vlasy a vlasovou pokožku pečovat. Mezi profesionály krásy pronikají i moderní technologie – nejvhodnější péči o vlasy a vlasovou pokožku pomáhala kadeřníkům diagnostikovat speciální kamera Kérastase. O dámy bylo následně pečováno s kosmetikou značky Decléor.