Giftisimo

Giftisimo jako místo

Giftisimo je místem, kde se rodí radost. A to jsme si nevymysleli! O našich provozovnách se traduje, že jsou rájem radosti, protože právě tam se rodí nadšení z dávání a dostávání dárků všech velikostí. Představte si tu vlnu emocí, která prostor zaplaví pokaždé, když přijde někdo, kdo chce udělat svým blízkým radost. Giftisimo je místem, kde z obyčejných věcí děláme ta nejkrásnější překvapení.

Giftisimo jako osoba

Giftisimo není anonymní, tvoří tým velkého množství konkrétních lidí. Jsou jimi šikovné dámy z chráněné dílny, nejrůznější odborníci na slovo vzatí či naše usměvavé Gifti Ladies. Jako zákazník se nejčastěji setkáte s jednou z našich Gifti Lady na stáncích Giftisimo. Gifti Ladies jsou opravdové odbornice na balení dárků, balicí papíry, krabice, mašle, stuhy a přáníčka jsou jejich vášní. Baví je ladit barevnost a styl balíčků podle příležitosti a vašich představ. A ještě víc je baví vaše představy překonávat.

Proč Giftisimo vzniklo

Nehledejte v tom nic složitého, prostě jsme si jen stanovili za cíl dělat lidem radost a zlepšovat každý jejich den. Navíc radost si děláme vzájemně! Návštěvou Giftisima nejen uděláte radost svým blízkým dokonale zabaleným dárkem, ale navíc podpoříte tradiční českou výrobu a chráněnou dílnu, kde vznikají všechny naše dárkové krabice. Mašle vyrábíme ze stuh přímo na před vašima očima, krásná přáníčka – která u nás vždy obdivujete – to jsou také naše vlastní výtvory.

Giftisimo hodnoty

Balíme do materiálů, které jinde nekoupíte. Dovážíme pro vás kolekce luxusních embosovaných papírů. Stále pro vás hledáme nové a neotřelé způsoby, jak dárky zabalit.

Poradíme s výběrem dárku a balení. Luxusní krabice, embosované papíry, mašle, aktuální trendy, barvy, dekorace, přání, dárkové tašky, na našich pobočkách vám Gifti Lady vždy s úsměvem poradí s výběrem balení pro jakoukoli situaci.  Máme pro vás také top 15 nejbalenějších dárků, které pravidelně podle pobočkového výzkumu aktualizujeme.

Šetříme čas. Dárek si můžete ponechat u našich zkušených Gifti Ladies a vrátit se pro něj, až budete mít čas. Šetříme čas jak při vašem dalším nákupu, tak při balení doma.

www.giftisimo.cz