INVESTICE a dámský klub COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB

Téma: nejen drahé kameny a šperky, kosmetika, nemovitosti a vzdělání

Hosté: Dana Bérová

Místo konání – Klášter minoritů sv. Jakuba

Poslední letní den se v prostorách Kláštera minoritů sv. Jakuba uskutečnilo další ze setkání dámského klubu na téma INVESTICE. Ty byly během večera skloňovány v mnoha pádech.

Generální partner klubu GE Money Bank, představil svůj nový projet s názvem Život nápadům. Projekt má za cíl podporovat ženy s chutí začít podnikat a vytvořit silnou komunitu, kde ženy najdou nejen inspiraci, ale i rady a užitečné informace. Dámy ve svém vystoupení zaujal také Roman Frkous, ředitel komunikace, s odkazem zakladatele General Electric Thomase A. Edisona.

Hostem večera byla dáma proslavená nejen jako významná žena – investorka a jedna z protagonistek pořadu České televize DEN D, ale také bývalá ministryně informatiky, bývalá správkyně majetku Karla Schvarzenberga a spolumajitelka golfového hřiště na Slapech, paní Dana Bérová.

Stále uznávanější investicí je investování do vzdělání. S kvalitami a výhodami MBA programu Anglo – American University hosty seznámila proděkanka Katarina Svítková. Překvapilo nás, že se luxusní kosmetika vyrábí i z drahých kamenů jako jsou diamanty a safíry. O tom informoval generální partner večera, společnost Dermitage zahajující tímto večerem nový koncept Gemology Cosmetic v České republice. Osobně jej uvedla tvůrkyně konceptu, paní Christelle Lanoy, jejíž životní vášní jsou drahé kameny a kosmetika. Diamanty a drahé kameny však známe především v provedení luxusních šperků, které krášlí a ještě jsou vynikajícím investičním nástrojem. Diamant je věčný a na své hodnotě pouze nabírá. Tuto filozofii představil významný český klenotník, jehož rodina od r. 1919 zastupuje tradici obchodování s diamanty v Čechách, pan Tom Köttner.

Pokud hovoříme o investicích, nemohli jsme zapomenout na investování v oblasti nemovitostí a rezidenčního bydlení. Proto jsme se obrátili na profesionály v oboru, společnost PasserInvest Group.