Ivana Mrkvičková, MultiSport Benefit: Sportujte a relaxujte každý den s kartou MultiSport

O firemní benefity související se sportem a zdravým životním stylem je mezi českými zaměstnanci čím dál větší zájem. V rozhovoru to prozradila eventová koordinátorka společnosti MultiSport Benefit Ivana Mrkvičková, která byla hostem klubového setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club.

Představíte nám prosím hlavní produkt společnosti MultiSport?

Stěžejním produktem společnosti MultiSport Benefit je partnerská síť nasmlouvaných pohybových a relaxačních zařízení, která lze volně navštěvovat s kartou MultiSport. Každý den můžete kartu využít na jeden vstup v síti více než 1800 partnerů po celém Česku a Slovensku a na výběr máte přes 260 druhů aktivit. Tento benefit mohou zaměstnanci získat pouze přes svého zaměstnavatele.

Jaký je zájem mezi firmami o pořízení karty MultiSport jako benefitu pro své zaměstnance? Lze v této oblasti pozorovat nějaký trend?

Trend zdravého životního stylu všeobecně roste a zájem o karty se neustále zvyšuje. MultiSportka se stala všeobecně známým benefitem, na který se ptají zájemci o práci již na pohovorech. Podle průzkumu Aon Benefit Survey 2017, který měl za cíl zmapovat aktuální situaci na trhu benefitů, 70 % českých firem poskytuje sportovní aktivity jako benefit svým zaměstnancům. Nejčastějším spontánně zmiňovaným zaměstnaneckým benefitem se pak staly dny zdraví spolu s ovocem a masážemi.

Jak karta MultiSport funguje?

Karta funguje tak, že si najdete sportovní či relaxační zařízení, která vás zajímá, na www.multisport.cz a předložíte podepsanou kartu MultiSport ve vybraném objektu spolu s dokladem totožnosti. Do 99 % zařízení máte volný vstup a nic neplatíte. Pouze v pár zařízeních je třeba uhradit doplatek, kde se zpravidla jedná o luxusní saunová centra.

Společnost MultiSport nabízí firemním klientům také pořádání eventů na klíč. O jaké eventy jde?

Jde o akce různého druhu, které připravujeme klientům na míru. Jezdíme přímo do firem, kde se zaměstnanci cvičíme, vzděláváme je v oblasti zdravého životního stylu a společně bojujeme proti stresu. Také pořádáme teambuildingy a family days, kde zabavíme na přání klientů klidně i celou rodinu – tatínkové si mohou zahrát turnaj ve volejbale či fotbale, maminky se zrelaxují při józe a pro ty nejmenší máme připravené dětské dílničky, obří bublifuky nebo překážkové dráhy.

Chystáte v letošním roce nějaké novinky?

Pro letošní rok se více orientujeme na regiony a snažíme se rozšířit povědomí o zdraví a péči o něj. Také se ve větší míře soustředíme na jednostranně zaměřené zatížení při práci a v zaměstnání. Novinkou v naší nabídce jsou i další outdoorové aktivity např. cvičení na paddleboardech nebo lukostřelba.