KAŽDÁ ŽENA VYTVÁŘÍ SVŮJ VLASTNÍ STYL

10. června 2015

SETKÁNÍ V BOUTIQUE-SHOWROOM NAVARILA

Každá žena vytváří svůj vlastní styl

Členky dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club si mohly na vlastní kůži vyzkoušet originální modely, které podtrhují jejich osobnost.

„Móda není pouze o oblečení. Móda je na obloze, na ulici, móda souvisí s našimi nápady, s tím, jak žijeme a s tím, co se děje kolem nás,“ říkala Coco Chanel, francouzská módní návrhářka, která kdysi vytvořila šatník moderní ženy. A stejně tak modely přední české módní tvůrkyně Martiny Nevařilové podtrhují celou osobnost ženy a nikdy nepovyšují design nad funkci. Originální a cenově dostupná převážně úpletová móda je kromě prezentací v autorském butiku v Praze na Starém městě k dostání i v jiných módních obchodech v České republice, které sdílejí autorčinu filosofii a přístup k zákazníkovi.

Mimoklubové setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club proběhlo přímo v Boutique-Showroom Navarila®. Po uvítací sklence sektu mohly účastnice setkání zhlédnout malou módní přehlídku nejnovější kolekce JARO-LÉTO, a po jejím skončení si modely osahat a dokonce vyzkoušet. Na vlastní kůži tak mohly prozkoumat originálnost a kvalitu vybraných kousků. A pokud jim některý model zvláště přirostl k srdci, na této akci si jej mohly koupit se slevou.

Martina Nevařilová vystudovala módní návrhářství na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, aby se po absolutoriu vydala vlastní cestou. Nyní již přes 15 let navrhuje a zadává vyrábět vlastní autorské kolekce pletáže u českých manufakturních výrobců pod svou autorskou známkou NAVARILA® design by Martina Nevařilová. Je držitelkou několika ocenění. Její modely ctí osobnost nositele, který nevěří, že šaty dělají člověka, ale že každá žena svou osobností vytváří svůj vlastní styl, který modely podtrhují. Místo módního diktátu nabízí možnost volby.