KDYŽ VÁS MŮŽE LÉKAŘ UDĚLAT KRÁSNOU

Špička české laserové estetické medicíny se nachází v pražské ulici Na Příkopě. Opět jsme v rámci mimoklubového setkání navštívily laserovou kliniku Esthé, abychom navázaly na seriál Krásy korektivní dermatologie. Dozvěděly jsme se o nových metodách ošetření a možnostech, jak nám moderní laserová medicína může pomoci být krásnější.

Na klinice nás přivítal primář MUDr. Pavel Zloský s týmem lékařů, kteří nás provedli klinikou a představili nové možnosti korektivní medicíny, jako jsou plazmaterapie a radiofrekvence.

Tým vedený MUDr. Hanou Rakovou nabízí českým i zahraničním pacientům prestižní nadstandardní péči v oblasti laserové estetické medicíny, korektivní dermatologie, ORL a cévních onemocnění. V prostředí vybaveném nejmodernějšími technologiemi je typický individuální přístup ke každému klientovi, který na kliniku přijde s mnoha tužbami a problémy – odstranění vrásek a omlazení pleti, odstranění tetování nebo znamének, zlepšení vzhledu jizev a strií, laserová epilace, léčba žilních onemocnění nebo naopak zastavení vypadávání vlasů.

Dámský klub mne nikdy nezklamal

Dámský klub spolupracuje s laserovou klinikou téměř od svého vlastního vzniku – neuvěřitelných 17 let. „Jsem jednou z prvních členek dámského klubu a musím říci, že očekávání, která jsem na začátku měla, klub zcela naplnil, a za celou dobu mne nikdy nezklamal. Je to pro mne platforma setkávání s podobně smýšlejícími ženami a také možnost poznat zajímavé osobnosti,“ říká o dlouhodobé spolupráci Hana Raková, ředitelka a majitelka kliniky.

Krása je stejně jako zdraví jedním z pilířů sebevědomí a psychické rovnováhy. Přestože se nerozdává rovným dílem a ohrožují ji mnohé nemoci nebo úrazy, je dobrou zprávou, že existuje místo, kde nám mohou pomoci.