Klubové okénko

Představujeme partnery dámského klubu pro rok 2012. Dalšími partnery jsou: Global Agent, Aliaz, MetLife Amcico, Cukrárna Saint Tropez, CIPA, Intercatering.

 

 

GLOBAL AGENT

Firma Global Agent s.r.o. působí na trhu od roku 2006. Převažující činností firmy je stavebnictví. Provádíme stavby a rekonstrukce RD, bytů, včetně projektové dokumentace a architektonického návrhu. Pokud si klient přeje, vybavíme jeho dům i byt nábytkem a doplňky na klíč. Další významný podíl v aktivitách firmy přináší IT sekce, kde vám můžeme nabídnout výrobu a správu webových stránek, testování programu, vybudování a údžbu IT sítě ve vaší firmě a jiné činnosti.

 

 

 

 

ALIAZ

Firma působící již přes dvacet let na trhu, podnikající v oblasti zpracovatelského průmyslu ve výrobě a montáži ocelových konstrukcí a vším s tímto spojeným. Naším nosným výrobním programem je výroba ocelových nosných konstrukcí především průmyslových hal a její následná montáž. Splupracujeme s projektanty, architekty a zároveň designéry, zejména pokud je zahrnuto také vybavení administrativních budov a společenských prostor. To nám zajišťuje společnost Artbuilding.

 

 

 

METLIFE AMCICO

MetLife Amcico reprezentuje jednoho z největších světových poskytovatelů investičních programů, zaměstnaneckých výhod, životního a nadstandardního zdravotního pojištění s unikátním dědictvím v péči o 90 milionů klientů v 60 zemích světa, a to s více než 140letou historií. Prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností si MetLife, Inc. drží přední pozice na trhu ve Spojených státech, Japonsku, Latinské Americe, Tichomoří, Evropě a na Středním Východě.

 

 

 

 

CUKRÁRNA SAINT TROPEZ

V centru Prahy v Paláci u Nováků manželé Musso společně s manželi Nosálovými a Lukášem Otysem otevřeli ke konci března 2009 cukrárnu – kavárnu Café St-Tropez. Nabízí zde francouzské zákusky, tradiční české zákusky, slané pochoutky, v neposlední řadě i čokoládové bonbony a další čokoládové výrobky.

Všechny zdejší zákusky jsou vyráběny z nejkvalitnějších, originálních a čerstvích surovin bez konzervantů a náhražek. Posláním Café St – Tropez je navrátit do Prahy vysokou cukrářskou kvalitu známou z období první republiky.

 

CIPA

Společnost C.I.P.A. s.r.o. (Commercio Internazionale Prodotti Alimentari) byla založena 13.3 1992 v Praze skupinou italských obchodníků. Účelem firmy byl dovoz mražených mořských ryb a jejich následná distribuce v bývalém Československu. Jako jedna z prvních společností začala do ČR dovážet produkty východní kuchyně (sushi). V současné době se specializuje na dovoz a prodej mraženého pečiva, chlazených ryb na objednávku, mraženého masa, mražených dortů, těstovin, ovoce, zeleniny a mnoho dalšího. Na pozemku v Hostivicích připravuje společnost výstavbu nového administrativního a skladovacího centra. Tento areál umožní společnosti nejen další expanzi, ale hlavně poskytne ideální zázemí pro stálé zvyšování úrovně poskytovaných služeb.

 

INTERCATERING

Intercatering: Cateringové služby v Praze, ale i catering v celé České republice
Catering nás prostě baví! To neberte jako frázi, myslíme to vážně. Jinak bychom nemohli vážně brát svou práci: starat se a pečovat o vaše hosty jako o vlastní. Se vším co k tomu patří. Tedy bezchybná organizace, prvotřídní služby a dodržení všech patřičných standardů. Od roku 2012 jsme členy Prague Convention Bureau, neziskové organizace, která si klade za cíl podporu kongresové turistiky v Praze.

Za více než 16 let existence se Intercatering podílel na tisících společenských akcí nejčastěji v Praze a okolí, ale i na dalších místech Čech, Moravy a Slezska. Potřebujete svatební hostinu, občerstvení při konferenci, galavečeři nebo slavnostní recepci? Nebo něco jiného?