Klubové okénko

Představujeme další z firemních členů pro rok 2012. Naši firemní členové nabízejí výhody a slevy, které jsou uvedeny v Programu výhod a benefitů pro členy a přátele klubu nebo v rámci „welcome pack“ našim členům.V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.

 

 

 

 

CALINESSE

Podle legendy se už královna Kleopatra koupala v oslím mléce, aby byla krásná. Společnost by Mona s.r.o. přináší na český a slovenský trh s vysoce kvalitní kosmetiku značky Calinesse vyrobenou ve Švýcarsku právě z oslího mléka. Dalšími přísadami jsou organické výtažky z rostlin a esenciální rostlinné oleje. Všechny výrobky nesou označení BIO nebo ECO na základě certifikátů švýcarských laboratoří ECOCERT. Pro nás značka BIO není jen slovo, ale reálná záruka kvality.

 

MOJE MASO

Firma Aspius spol. s r. o. byla založena na podzim roku 2002. Je vlastněná 100% českými subjekty. Hlavním zaměřením je velkoobchod s mraženými potravinami, zejména pak jehněčím masem, zvěřinou, telecím masem, mraženými rybami měkkýši a korýši. Zboží jenž není dostupné v ČR – například všechny mořské produkty dováží od renomovaných zahraničních dodavatelů z mnoha zemí – Francie, Dánska, Nizozemí, Belgie, SRN, Norska, Nového Zélandu, Austrálie, Asie, Kanady, Argentiny, Brazílie, Tanzánie, Ugandy a dalších. Pokud ale je možné v odpovídající kvalitě a dostatečném množství nakoupit v ČR, dávají přednost dlouhodobé podpoře českých výrobců.

 

ORIGINAL ATOK COSMETICS

Cosmetics ATOK International s.r.o. je česká společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kosmetiky Original ATOK. Výrobky jsou známé v Česku i mnoha zemích Evropy. Značka prezentuje vysoce kvalitní přírodní kosmetiku nabízející komplexní přirozenou péči o celé tělo. Original ATOK představuje českou kosmetiku s mnohaletou tradicí.

 

SCAN QUILT

Firma provozuje vlastní maloobchodní síť s bytovým textilem zn. SCANquit, nabízí široký sortiment povlečení, prostěradel, přikrývek a polštářů vč. dekoračních, plédy, přehozy, ubrusy, prostírání, utěrky, ručníky, osušky, župany, kapesníky. Prodejny je možné navštívit ve všech větších městech v obchodních centrech.

 

 

ESTHÉ LASER CLINIC

Esthé – klinika laserové a estetické medicíny vedená MUDr. Hanou Rakovou, MBA nabízí služby laserové estetické medicíny, korektivní dermatologie, otorinolaryngologie a kosmetický salon. Naše pracoviště jsou vybavena špičkovými lasery a nejmodernější technikou, čímž zajišťuje nejvyšší standart kvality služeb pro klienty. Špičková odborná úroveň péče o pacienty je garantována odborníky s dlouholetou zkušeností a zahraniční praxí v oboru estetické a laserové dermatologie. Dlouholetou filosofií je citlivý a individuální přístup ke každému klientovi a zohlednění kvality nad kvantitou.

 

 

NAILTEK

Firma Magnum Náchod s.r.o. se zabývá dovozem přípravků značky NailTek na ošetření pokožky rukou a nohou, terapeutických laků a barvených laků na přírodní nehty. Všechny produkty podporují přirozený proces buněčné přeměny a růstu zdravé pokožky i nehtů. Revoluční receptura, založená na vědeckém výzkumu, využívá především blahodárných účinků proteinů, hydratační složky a Pentavitinu. NailTek účinně ovlivňuje kvalitu všech typů přírodních nehtů – měkkých, tvrdých, třepivých i celkově poškozených modeláží. Cílem ošetření je zdravý pevný a zároveň pružný nehet.

 

AC – T SERVIS

AC-T servis, spol. s.r.o. se zabývá velkoobchodem dveřním kováním (klikami), doplňky ke dveřím, větracími mřížkami a krbovým nářadím. Na trhu funguje od května 2001, má 24 zaměstnanců, působí na území celé ČR, vyváží na Slovensko a do Maďarska, provozuje vlastní prodejnu v sídle firmy. Zboží dováží z různých zemí EU (Holandsko, Německo, Rakousko, Polsko, Portugalsko, Itálie).

 

VERREUM

Firma SPACE CZ s.r.o. se zabývá ruční výrobou skla. V roce 2009 vytvořila vlastní značku VERREUM, jejímž hlavním cílem je propagace a prodej českého ručního skla doma i v zahraničí. Hlavním zaměřením firmy je pak výroba unikátního stříbřeného skla. VERREUM tak spojuje staré sklářské techniky používané v České republice již po mnoho století s návrhy současných předních českých i zahraničních designérů.

 

KADEŘNICTVÍ KARLA

Kadeřnický salon navazuje na dlouholetou tradici zdejší provozovny. Hlavním cílem je poskytnout stávajícím i budoucím zákazníkům a zákaznicím kadeřnické služby na vysoké úrovni, taktéž i manikúru a nehtovou modeláž. Dále nabídnout zákazníkům příjemné prostředí salonu, kde si mohou odpočinout a zároveň se svěřit do rukou sympatického a odborně vyškoleného personálu. Odměnou pro ně je spokojený a usměvavý zákazník, který se k nám rád vrací.

 

DAMA

Společnost se zabývá obchodem s hutními materiály, provozuje profimarkety a kovovýrobu. S činností souvisí další služby, které poskytují. Zákazníkům připravují zboží dle jejich požadavků: dělí, stříhají, ohýbají, vrtají, montují a vlastními auty dovážejí. Májí vlastní kovářskou výrobu, vyrábí brány a ploty. Zastupují italskou značku Rolling center, která produkuje vratové komponenty, provádějí a montují systémy nerezových prvků do interiérů i venkovních prostor.