KOSMETIKA DR. ENTNER

Unikátní přírodní kosmetika Dr.ENTNER. Vážení zákazníci, prostřednictvím našeho internetového portálu bychom vás chtěli informovat o našem sortimentu, novinkách a zajímavostech v oblasti péče o pokožku. Součástí našich stránek je i e-shop, kde si můžete exkluzivní produkty Dr.Entner objednat z pohodlí svého domova, a to za nejlepší ceny. Děkujeme za vaši přízeň!

Kvalita kosmetických přípravků Dr.Entner

Všechny přípravky Dr.ENTNER, které firma Dr.Entner s.r.o. uvádí na český trh, mají vysokou kvalitu, jsou ověřené Státním ústavem a schválené Ministerstvem zdravotnictví ČR. Veškeré naše přípravky mají dermatologické atesty a jsou bez parabenů a parfémů. Přípravky jsou hypoalergenní a lze je použít i u akné, dermatitid a přecitlivělé pleti. Jedná se o kosmetiku určenou všem věkovým kategoriím. Výrobky značky Dr.ENTNER byly dlouhodobě vyvíjeny a testovány v USA a v EU specialisty v oblasti dermatologie a plastické chirurgie, kteří potvrdili jejich vysokou kvalitu a účinnost.

Naše firma sleduje nejnovější trendy v oblasti výroby a vývoje lékařské ošetřující kosmetiky a snaží se pružně reagovat na potřeby zákazníka. Vzhledem ke specifikaci výrobků inzerujeme především v odborných lékařských a farmaceutických periodikách a také v časopisech zaměřených na péči o pokožku a zdravý životní styl určených pro širší veřejnost.