Krásné vlasy, ozdoba každé ženy

Téma:

Hosté:

Tentokrát byla pro dámy přichystáno mimoklubové setkání zaměřené nejen na krásu vlasů, ale i na osobní styl ženy. Kadeřník a stylista Michal přítomným dámám ukázal jak by měly vypadat správně ostříhané vlasy a kadeřník Jiří poradil jak efektivně a bez ničení vlasy žehlit. Majitelka salonu paní Jana Peringerová představila skvělou službu Cover Star, díky které mohou dámy využít možnost vlasového stylingu, profesionálního líčení, focení a následné profesionální retuše fotografie.

Jana Peringerová, majitelka salonu, vede také velmi zajímavé workshopy. Od domácích netradičních marmelád a paštik až po dekorování květin či semináře zaměřené na péči o vlasy a pleť.

Hosté mohli hádat složení marmelád a ten kdo uhodl vyhrál výbornou mangovo malinovou marmeládu. Paní „On“ ze salonu Planet Zen zájemce namasírovala unikátní kosmetikou Panpuri. Kosmetička Gábina poradila s diagnostikou vlasů pomocí diagnostické kamery.

Setkání jsme zakončily romantickou procházkou do druhého salonu Avenu, kde nám představila bohatou nabídku vonných svíček a dámy si mohly nechat diagnostikovat stav své pleti.