květen 2016

Milé dámy,

v 17 letech je už člověk téměř dospělý, ale zároveň plný síly a očekávání svých vysněných životních úspěchů a budoucích zkušeností. Zkusme se naladit na takovou mladistvou energii. V době jara, kdy náš klub vždy slaví narozeniny, jsou jí všude kolem spousty, ale udělat to můžete v kterýkoli čas v roce. Někdy je totiž lepší dívat se do budoucna bez jakýchkoli předsudků, bez sebemenšího zatížení minulostí. Získáme tak nový pohled, který můžeme v tu chvíli porovnat se všemi zkušenostmi, které jsme již nabraly. V takovou chvíli spatříme svět z nadhledu, který jsme získaly díky novým úhlům perspektivy. Sdílejme proto všechny naše zkušenosti s novým elánem a energií a nebojme se směle kráčet za našimi cíli bez ohledu na náš věk. Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club totiž nezná hranic. Každá aktivní žena může sdílet své zkušenosti a ženskou moudrost, ať už její věk začíná kteroukoli číslicí, ať už je z jakéhokoli regionu, ať už má jakoukoli odbornost a zájmy a ať už má jakýkoli životní příběh.

Dámský klub uspořádal již přes 250 společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství. Cílem dámského klubu je vytvořit vstřícnou a přátelskou atmosféru, ve které má žena možnost získat inspiraci, nové informace a kontakty, a dozvědět se z první ruky nejnovější informace z oblasti managementu, podnikání, či technologií, a osobně se seznámit s tvůrci těchto nových možností a odborníky v podnikatelských či manažerských oblastech. Stejně tak má možnost potkávat se s mimořádnými osobnostmi české vědy, kultury nebo i medicíny. V rámci dámského klubu pořádáme společenské večery, webináře a přátelská odborná mimoklubová setkání. Za 17 let činnosti dámského klubu jsme sdružily na 800 žen a jsme aktivní na sociálních sítích. Klubové zázemí nám obvykle vytvářejí úžasné historické prostory Kláštera minoritů svatého Jakuba, kde se stále objevují nová a nová přátelství, nové a nové myšlenky, nové a nové nápady.

Atmosféra gotických síní se mísí se klubovým šmrncem první republiky, moderními technologiemi a špičkovými manažerskými přístupy. Výsledný koktejl je nesmírně povzbuzující, obohacující – a především zábavný!

Přeji vám všem k našim i vašim klubovým narozeninám novou energii bez hranic.

Helena Kohoutová

zakladatelka Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club

Osobní motto pro tento rok: „Jsem to já a pouze já, kdo tvoří svou budoucnost.“