květen & červen 2015

Vážené a milé dámy, 

nastává doba letních dovolených a dvou odpočinkových měsíců, kdy všechno zvolní a do našich krajů jakoby vstoupila spolu s teplem i atmosféra jižních krajů. V dámském klubu jsme ještě před prázdninami zažily úžasné klubové setkání s českým tanečníkem a hercem Vlastimilem Harapesem a světoznámou operní pěvkyní Soňou Červenou. Vlastimil Harapes uvedl své vystoupení citátem Jana Wericha: Chytrost, ne směšnost, musí vyvolávat smích. Oba hosté pak skutečně naplnili celý sál chytrým humorem a poselstvím svých životních příběhů, které v tu chvíli sdíleli s ostatními. A tím také vystihli poslání našeho klubu – sdílet a posílat dál moudrost z vlastních zkušeností, předávat užitečné informace a ještě se u toho skvěle bavit.

Než se rozjedete po dovolených a opustíte aspoň na malou chvíli proud nikdy nekončících povinností, zkuste se na chvíli zastavit a naladit se na odpočinek naším zpravodajem. Kromě toho, že se bavíme a sdílíme zkušenosti, se také věnujeme charitě. Přispěly jsme do Nepálu na opravdu škol, které se zřítily během tragického zemětřesení, a také se dozvíte, jak se daří naší adoptované fence.

Přeji vám nádherné léto a už teď se na vás těším, až se na podzim sejdeme na našich klubových setkáních.

Vaše zakladatelka