MASTERCARD PODPORUJE AKTIVNÍ ŽENY

MasterCard podporuje podnikatelky

Podnikat s MasterCard se vyplatí

Společnost MasterCard s radostí podporuje aktivity českých podnikatelů a společností, a proto připravila jedinečný program Business Selection, který mohou využívat držitelé firemních karet MasterCard Business a Corporate vydaných u partnerských bank*.

V rámci programu získají řadu slev a výhod využitelných nejen v podnikání, ale i v soukromém životě. Jakmile se stanete členem programu Business Selection, nemusíte již řešit, kdo vám doručí vaše zásilky, kam si zajdete s obchodními partnery na oběd či kde uspořádáte nejbližší odbornou konferenci. Díky bohaté nabídce programu získáte slevy ve špičkových hotelech, vyhlášených restauracích, u přepravních služeb či vozidel taxi. Ani tam ale výhody programu nekončí! Člen programu může nechat zdarma doručit květiny třeba manželce do kanceláře nebo potěšit kolegy voňavou kávou a lahodnými koláčky při dlouhém odpoledním jednání. Pro kvalitnější trávení volného času, kterého má většina podnikatelů a obchodníků nedostatek, nabízí program jazykové pobyty se slevou, zvýhodněnou MultiSport kartu pro vstupy do více než 650 sportovišť a relaxačních zařízení po celém území republiky nebo službu hospodyně.

Další přidanou hodnotou je i nonstop pomoc v případě nouze, do níž se může dostat každý z nás. Možná některou ze situací již znáte… Při služební cestě či dovolené jste píchli uprostřed noci pneumatiku? V kanceláři prasknou trubky a údržbář má zrovna dovolenou? Kupujete nemovitost a nemáte potřebné právní zázemí? Nebo chcete jen zamluvit místo v oblíbené restauraci? S tím vším vám rádi pomohou asistenti Business Selection, kteří jsou na telefonu dvacet čtyři hodin denně sedm dnů v týdnu.

V neposlední řadě si MasterCard uvědomuje, jak je důležitá kvalitní prezentace na obchodním jednání a ušetření každé možné minuty. Proto poskytuje vstup do salonků na letištích v Praze a ve Vídni, takže si každý může před namáhavou cestou odpočinout, dát si šálek výborné kávy nebo vyřídit poslední emaily před nástupem do letadla.

*V programu jsou registrovány následující bankovní domy: Raiffeisenbank a.s., LBBW Bank CZ, a.s., Komerční banka a.s., Československá obchodní banka a.s., Česká spořitelna a.s., Sberbank CZ, a.s., Equa bank a.s., Commerzbank AG, PPF banka a.s.