Michaela Švorcová, 1. Aromaterapeutická KH: Kvalita je pro úspěch v našem oboru klíčová

Produkty naší značky jsou u zákazníků oblíbené zejména díky své vysoké kvalitě a také tím, že neobsahují chemické konzervanty, říká v rozhovoru Michaela Švorcová, majitelka společnosti 1. Aromaterapeutická KH.

Můžete prosím představit společnost 1. Aromaterapeutická KH a její produkty?

Společnost 1. Aromaterapeutická KH je firmou s letitou tradicí zabývající se výrobou a prodejem aromaterapeutických přípravků, známých nejen na českém trhu. Sortiment dodáváme do států Evropské unie i mimo ni. Produkty jsou malosériové, rychle reagujeme na požadavky zákazníků, pro výrobu používáme suroviny v potravinářské kvalitě.

Komu jsou Vaše produkty především určeny?

Naše výrobky ocení všichni zákazníci, kteří preferují jedinečnou kvalitu přípravků podporujících péči a pěstění jejich kůže. Přípravky jsou pro určené zdravou i problematickou pleť od miminek počínaje a namáhanou pletí vyššího věku konče.

O jaké výrobky je mezi zákazníky největší zájem?

V naší nabídce najdete například specialitu ORANGE SANITOL, pomerančový úklidový prostředek, na kterém naši zákazníci oceňují jeho čistící schopnosti, a především krásnou svěží vůni. Následují přípravky pro intimní hygienu, nosní oleje, a v neposlední řadě lecitinové krémy a séra – díky originálním recepturám na trhu naprosto ojedinělé a výjimečné.

Co je pro úspěch ve Vašem oboru klíčové?

Naši zákazníci oceňují zejména vysokou kvalitu našich výrobků stejně jako to, že neobsahují chemické konzervanty. Stejně tak je oslovuje výjimečnost vlastních receptur zohledňujících potřeby klientů, malé série výrobků, a především odborné poradenství.

 

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 19 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již stovky společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.

www.helas-ladies-club.cz