Mimoklubová setkání

V návaznosti na naše letošní motto jsme pro členy nově připravili i odbornou část setkání, která se uskuteční vždy před začátkem tradičního klubového setkání.

Jsme přesvědčeni, že tato odborná část bude velkým přínosem nejen pro firmy, podnikatele, živnostníky, ale i všechny, kteří s podnikáním teprve začínají. Přednášejícími budou renomovaní odborníci a leadři v daném oboru.

Doplňkománie
V říjnu proběhlo kreativní setkání s módními doplňky, kolekcemi brýlí společnosti Horus Optik a kouzelnými kabelkami Miche. Módní stylistka a vizážistka Olga Rochowanská provedla dámy světem módních doplňků. Na praktických ukázkách se mohly naučit, jak správně vybírat a kombinovat doplňky, aby slušely každé ženě. Dále byla možnost využít péči optičky o Vaše brýle a celoroční slevu 10% od Horus Optik na zakázku a do brýlí Minima briliant zdarma a 10% slevu od Miche Bag na veškerý sortiment.

Setkání s vůní papíru, tajemných dálek a exotické inspirace
Poslední mimo klubové setkání se uskutečnilo v listopadu v knihkupectví Oxford Bookshop ve spolupráci se značkou Paperblanks. Dámy obdivovaly neuvěřitelné množství ručně vyráběných luxusních diářů a zápisníků značky Paperblanks, která před dvaceti lety obnovila dávno zapomenuté umění knižní vazby. Papír, který se používá pro výrobu těchto diářů je výhradně udržitelný lesní papír a 100% recyklovaný materiál na desky diářů. Psát do těchto diářů je zážitek, který si dámy na akci vyzkoušely. Milým zpestřením byla interaktivní výstava exotických šperků z Peru. Pomyslnou třešničkou na dortu bylo poutavé promítání a vyprávění o divoké Aljašce známého cestovatele Martina Loew.