MIMOKLUBOVÁ SETKÁNÍ A NOVINKY

Partneři mají možnost uspořádat malá mimo klubová setkání přímo ve svých prostorách, čímž dochází k vyšší efektivitě komunikace a kontaktu s klientem a zákazníkem.

  • Tréninkový den s Klárou Spilkovou

Ve čtvrtek 22. srpna bylo pro členky klubu připraveno mimo klubové setkání plné zážitků a překvapení v rámci Tréninkový den s Klárou Spilkovou. Dámy měly jedinečnou příležitost konzultovat svoji hru s trenérskou špičkou Pavlem Ničem, dlouholetým trenérem české golfové reprezentace a Kláry Spilkové, na jejímž úspěchu se významně podílí. Je také držitelem Zlaté medaile za vynikající trenérskou práci.

Všichni měli možnost změřit své síly ve hře s Klárou Spilkovou a jako překvapení bylo přichystané vystoupení úspěšného českého zpěváka Tomáše Kluse.

Tady se můžete podívat na fotografie pořízené během celého dne. Další informace najdete na našich centrálních stránkách nebo na našem facebooku.

 

  • VIII. British Golf Cup – Golfová akademie

10. září proběhl na golfovém hřišti Dýšina VIII. British Golf Cup 2013 pod záštitou Helas New Encounters Club již tradiční golfový turnaj. Opět jsme se rozhodli o tuto krásnou akci podělit i s členkami dámského klubu. Kromě bohatého doprovodného programu se hlavně mohly zúčastnit golfové akademie pod vedením zkušeného trenéra Jiřího Jandy. Golfové prostředí na Dýšině je nádherné, i když počasí nám úplně nevyšlo dle představ, tak i přesto se všichni skvěle bavili. Několik účastnit golfové akademie již projevilo zájem golfu začít se aktivně věnovat, za což jsme velice rádi.