MIMOKLUBOVÁ SETKÁNÍ & NOVINKY

Partneři mají možnost uspořádat malá mimo klubová setkání přímo ve svých prostorách, čímž dochází k vyšší efektivitě komunikace a kontaktu s klientem a zákazníkem.

Pro členy dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club jsme tentokrát ve spolupráci se společností Ryor připravili opravdu nevšední mimo klubové setkání. Dámy v Praze nastoupily do autobusu, který je odvezl do Kyšic, světa krásy Ryoru. Všichni měli jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku této přírodní kosmetiky. Bylo nám umožněno se podívat, jak se jednotlivé produkty vyrábějí, kde se získávají suroviny, jak se váží a míchají. A třešničkou na dortu byla možnost nakoupit si tyto produkty za výrobní ceny. Pro členky klubu připravil Ryor slevu 10% na nákup kosmetiky v e-shopu www.ryor.cz (heslo Helas), v prodejnách a v kosmetickém salonu Ryor – nutno předložit klubovou kartičku.

  

V sobotu 25. května bylo pro členky klubu připraveno, ve Vysokém Mýtě, adrenalinové mimo klubové setkání. Profesionální instruktoři podrobně představili technologie vozů Volvo. Rovněž hosty seznámili s dopravními pravidly a aktuálním zákonem o silničním provozu. Praktická část byla absolvována na polygonu, kde byly simulovány podmínky, kde se všichni naučili zvládat nepřízeň počasí, stejně jako krizové situace vznikající v rámci běžného silničního provozu.

  

  • Zažijte zdravou a mladistvou pleť

MUDr. Michael Entner představil členkám klubu ucelenou kosmetickou řadu, ve které se podařilo dokonale využít jedinečné vlastnosti nízkomolekulární kyseliny hyaluronové. Všichni měli možnost si na vlastní kůži vyzkoušet přípravky a vše prokonzultovat s uznávanou kosmetičkou a vizážistkou Barborou Blahůškovou a také měli možnost nakoupit s výraznými slevami.