MOJE MASO – Aspius spol. s.r.o.

Firma Aspius byla založena v roce 2002 jako velkoobchod s chlazeným a mraženým masem prémiové kvality, jako je například zralé steakové hovězí maso, telecí a jehněčí maso, zvěřina, francouzská drůbež, ryby a mořské plody. V roce 2008 jsme postavili nový zpracovatelský závod dle moderních požadavků na zpracování potravin. V roce 2011 jsme uvedli na trh steaky v balení skin pod značkou Moje Maso. Jelikož myslíme na všechny, náš sortiment jsme rozšířili o značku Moje Vege. Při každoročním auditu IFS (International Foods Standards) dosahujeme ohodnocení high level. V roce 2017 jsme přistavěli nové prostory a vybavili je nejmodernějšími technologiemi pro skladování a balení. V současné době náš tým tvoří 20 kolegů. S našimi produkty se setkáte na menu ve vybraných restauracích. Ve většině supermarketů a v e-shopech najdete naše hovězí a telecí steaková masa ve skin balení, francouzská mini kuřátka, baby krůty a spoustu dalších výrobků.