NAŠI PARTNEŘI

Představujeme další z našich členů. Tentokrát jsou to Víno PortugalTeeGschwendnerATOK,ScanQuilt,BON BONEsthé Laser Clinic,Global Agent&Horus Optik Emotion Studio.

VinoPortugal

VinoPortugal je dodavetelem kvalitních portugalských vín na českém trhu již více než 12let. Specializujeme se výhradně na vybrané šarže od vynikajících portugalských vinařů. V naší nabídce najdete skvělá vína a regionální speciality včetně sýrů a olivových olejů. Po dobu našeho působení se vám snažíme přenést pohostinost a příjemnou atmosféru Portugalska a věříme, že i vy si naše produkty zamilujete a stanete se spokojeným zákazníkem.

TeeGschwendner

Společnost ABIX Europe s.r.o. je výhradním dovozcem prémiových čajů TeeGschwendner. Tato značka je jedničkou na německém trhu v oblasti zpracování prémiového čaje z celého světa. Prémiové čaje se vybírají z pouhých 0,5% celosvětové produkce a musí splňovat nejpřísnější kritéria kvality. Kromě prvotřídní kvality je kladen důraz také na sociální rozměr produktu a udržitelný rozvoj čajové produkce.

Cosmetics ATOK International

Česká společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kosmetiky Original ATOK. Výrobky jsou známé v Česku i mnoha zemích Evropy. Značka Original ATOK prezentuje vysoce kvalitní přírodní kosmetiku nabízející komplexní přirozenou péči o celé tělo. Original ATOK představuje českou kosmetiku s mnohaletou tradicí.

Rozhovor s Anastázií Skopalovou, majitelkou společnosti

  • Vaše společnost je zaměřena na přírodní kosmetiku, proč jste se rozhodla podnikat v této oblasti?Čím se Vaše kosmetika liší od běžné kosmetiky?

Vyrůstala jsem v Pokrkonoší, obklopena překrásnou přírodou. Milovat ji a umět využívat její dary mě naučila moje maminka. Dodnes jsem jí za to vděčná. Výroba přírodní kosmetiky pro mě tedy byla logickým propojením toho, co mě život naučil a co mám ráda. Naše kosmetika se od té komerční liší v mnoha ohledech. Preparáty, které se u nás rodí, jsou vyráběny s velkým podílem ruční práce, v souladu s přírodou, z těch nejkvalitnějších surovin. Výrobky připravujeme na zakázku, jsou tedy maximálně čerstvé a k zákazníkům tak putují přímo z našich laboratoří.

  • Co je pro ženy v oblasti péče o pleť nejdůležitější?

V oblasti péče o pleť je velmi důležité, aby žena znala stav své pokožky a její potřeby. Jedině tak si může dopřát tu nejlepší péči a vybrat ten nejvhodnější preparát. Z tohoto důvodu klademe velký důraz na vzdělávání dívek a žen každého věku. Učíme je, jak pečovat o pleť a pokožku celého těla a zároveň jim nabízíme řešení. Velký zájem je především o preparáty, které napomáhají zabránit předčasné tvorbě vrásek, dehydrataci a stárnutí pleti.

  • Vaše firma je známá neustálými inovacemi. Máte nějakou novinku roku a pak třeba něco speciálního pro přicházející podzimní a zimní období?

Výroba kosmetiky, stejně jako řada dalších oborů, se neustále vyvíjí. Je pro nás přirozenou samozřejmostí sledovat nové trendy, objevovat nové suroviny, zkoušet nové postupy a technologie. Novinkou loňského roku se jednoznačně stal Facelifting oleogel Vanilka-Med. Tento rok jsme na trh uvedli dva nové preparáty určené k péči o intimní místa. V předvánočním čase chystáme „Zlatou řadu“ …. Ale nebudu předbíhatJ.

  • Jak vnímáte spojení s dámským klubem Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club?

Dámský klub mi umožňuje propojit můj osobní a profesní život. Navazuji v něm nová přátelství, nové obchodní kontakty, setkávám se s řadou zajímavých lidí, účastním se vzdělávacích a kulturních akcí. Je mi ctí být součástí Cosmopolitan Executive Helas Ladies Clubu.

Silex

Firma provozuje vlastní maloobchodní síť s bytovým textilem zn. SCANquilt, nabízí široký sortiment povlečení, prostěradel, přikrývek a polštářů vč. dekoračních, plédy, přehozy, ubrusy, prostírání, utěrky, ručníky, osušky, župany, kapesníky. Prodejny je možné navštívit ve všech větších městech v obchodních centrech.

Rozhovor s Ivanou Šachovou, majitelkou společnosti

  • Krásné ložní prádlo, přikrývky, polštáře, ubrusy a mnoho dalšího. Proč jste se rozhodla podnikat právě v této oblasti?

K textilu jsem měla vždy velmi blízko, maminka mě i sestry naučila šít si na panenky a později podle střihů z Burdy oblečení nebo různé bytové doplňky. Chtěla jsem často něco jiného, než co bylo běžně dostupné v prodejní síti, zkrátka vzory, barvy, materiály a zajímavé střihy mě vždy lákaly. Nebylo proto náhodou, že jsem do prvního zaměstnání nastoupila do Centrotexu, podniku, který se zabýval vývozem textilií, kde jsem získala první odborné zkušenosti jak v textilu, tak v obchodě. Textilnímu oboru jsem se pak věnovala i jako zaměstnanec soukromé firmy SILEX, která se během své činnosti postupně zaměřila na obor bytového textilu pod vlastní značkou SCANquilt. Pod vlivem okolností jsem před devíti lety byla postavena do situace, kdy jsem se musela rozhodnout, zda si troufnu na vedení a řízení celé firmy a dnes toho rozhodnutí nelituji. Jsem ale velmi ráda, že si stále nechávám možnost aktivně se podílet na tvorbě kolekcí a být takzvaně u toho. V mém případě tedy do rozhodnutí tvrdě zasáhl osud a okolnosti.

  • V letošním roce jste se spojili s velice záslužným projektem „Avon pochod proti rakovině prsu“, proč jste se rozhodla právě pro tento projekt?

Přestože si myslíme, že nám se to nemůže stát, že to se týká bohužel jen těch některých ostatních, s přibývajícím věkem nekompromisní čísla ukazují, jak je rakovina prsu velmi rozšířenou nemocí a kolik smutku a neštěstí přináší nemocným a jejich nejbližším. Každá z nás ve svém okolí zná více žen bojujících o svoje zdraví více či méně úspěšně. Možná i proto, že naše firma zaměstnává většinu žen a našimi zákaznicemi jsou převážně ženy, nechceme být lhostejní a rozhodli jsme se pomoci upozornit Avonu na důležitost prevence jak finančním příspěvkem tak i podporou propagace celé akce na našich prodejnách a prodejem sponzorských triček.

  • Design je pro Vás určitě velice důležitý. Jak vybíráte nové kolekce a jak často je obměňujete? Jak víte, co bude trendy a co je trendy nyní? Jak v designu, tak materiálech…

Pokud jde o šíři a obměnu kolekce, tak největší máme v povlečení. Nejenže se mění barevné a desénové trendy pod vlivem módy, ale každý z nás má jiný vkus pokud jde o barvy, vzory ale i materiály, který se může měnit s věkem nebo se změnou stylu interiéru, ve kterém bydlíme. Pokud jde o materiály, udržujeme stále v nabídce vedle hladké bavlny oblíbené bavlněné nežehlivé satény a jednobarevné damašky, roste zájem o jemné úplety ale i trendové materiály ve směsi s polyesterem. Každý rok doplňujeme kolekci povlečení o cca nových 70 vzorů a inspirovat se jezdíme na veletrh bytového textilu do Frankfurtu nebo do Bruselu. Snažíme se ale naslouchat i přáním našich zákazníků a samozřejmě vyhodnocujeme nejúspěšnější vzory předchozí sezony, abychom v podobném duchu kolekci současných cca 700 vzorů mohli průběžně doplňovat.

  • Jak vnímáte spojení s dámským klubem Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club?

Dámský klub mě přivedl do společenství žen, které v životě něco dokázaly, které mají chutˇ něco tvořit a nebojí se si své zkušenosti sdělovat. Setkání s úspěšnými lidmi jsou zajímavá, inspirativní, ale často i zábavná a odehrávají se ve velmi příjemném prostředí a výborné režii.

FIREMNÍ ČLENOVÉ KLUBU

Bon BonEsthé Laser ClinicGlobal AgentHorus Optik Emotion Studio

Bon Bon

Bon Bon je ruční továrna na čokoládu, která vyrábí a prodává originální ručně tvarovanou čokoládu, pralinky a speciality z nugátu a marcipánu. Veškeré technologické postupy výroby našich pralinek probíhají výhradně ručně: potírání forem, temperance čokolády, zahřívání či vlastní plnění, mícháme si svoje vlastní náplně…

Esthé Laser Clinic

Esthé – klinika laserové a estetické medicíny vedená MUDr. Hanou Rakovou, MBA nabízí služby laserové estetické medicíny, korektivní dermatologie, otorinolaryngologie a kosmetický salon. Naše pracoviště jsou vybavena špičkovými lasery a nejmodernější technikou, čímž zajišťuje nejvyšší standart kvality služeb pro klienty.

Global Agent

Firma Global Agent s.r.o. působí na trhu od roku 2006. Převažující činností firmy je stavebnictví. Provádíme stavby a rekonstrukce RD, bytů, včetně projektové dokumentace a architektonického návrhu. Pokud si klient přeje, vybavíme jeho dům i byt nábytkem a doplňky na klíč. Přijdete do hotového. Další významný podíl v aktivitách firmy přináší IT sekce, kde vám můžeme nabídnout výrobu a správu webových stránek, testování programu, vybudování a údžbu IT sítě ve vaší firmě a jiné činnosti.

Horus Optik Emotion Studio

Optika Horus je česká rodinná firma, která je na trhu více než 20 let. Věnujeme se výhradně kvalitním produktům a službám. Svým zákazníkům poskytujeme služby, které zajišťují oční optici a optometristé. Kvalitu dokládáme 100% garancí spokojenosti. Horus Optik patří mezi 35 firem v ČR, které jsou v Essilor Master Klubu pro Specialisty na multifokální korekci.