NAŠI PARTNEŘI

Představujeme další z našich členů. Tentokrát jsou to Horus Optik, Arabella Fashion, GE Money Bank, GoldSirio, NEWTON Media a.s., ERTRAG & SICHERHEIT, ČIA, 5s gallery, CIPA a Tracon.

H O R U S  O P T I K

 

Optika Horus je česká rodinná firma, která je na trhu více než 20 let. Věnujeme se výhradně kvalitním produktům a službám. Svým zákazníkům poskytujeme služby, které zajišťují oční optici a optometristé. Kvalitu dokládáme 100% garancí spokojenosti. Horus Optik patří mezi 35 firem v ČR, které jsou v Essilor Master Klubu pro Specialisty na multifokální korekci.

Naším mottem je: S CITEM PRO VAŠE OČI, S RESPEKTEM K VAŠÍ OSOBNOSTI

 

A R A B E L L A  F A S H I O N

Arabella Fashion and Beauty farm působí na trhu již 20 let jako centrum dlouhověkosti, zdraví a krásy nejen těla, ale i ducha.

Fashion je dovozce luxusní mody z Paříže a oblékne každou ženu od hlavy k patě na jakoukoli denní i večerní příležitost. Pro podnikatelky nabízíme velmi zajímavé a kvalitní kostýmky nejen střihově, ale i materiálově. Modely můžete vidět na přehlídkách, v časopisech a ve všech televizích (podílí se mj. na oblečení moderátorů zpravodajství, Star dance I. a II., Velmi křehké vztahy, Top star, atd.)

G E  M O N E Y  B A N K 

GE Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Je univerzální bankou, která disponuje širokou sítí 254 poboček a 690 bankomatů. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky. V několika nezávislých průzkumech veřejnosti v roce 2010 byla oceněna za vstřícný přístup ke klientům. Internet Banka od GE Money Bank byla v loňském roce již potřetí za sebou vyhodnocena českou veřejností jako nejlepší finanční produkt na trhu.

Vlastní kapitál banky přesahuje 30 miliard Kč, konsolidovaná kapitálová přiměřenost ve výši 17% je i nadále jednou z nejvyšších na trhu.

 

G O L D S I R I O

Společnost GoldSirio s.r.o. navazuje na tradiční italské kořeny ve zlatnictví a výrobě šperků. Je specializovaná jak na zboží pro náročnou klientelu (diamantové šperky ze zlata) pro slavnostní chvíle, tak na zboží pro každodenní používání. Významnou specialitou společnosti jsou dárkové diamanty s mezinárodními certifikáty. Jsou adjustovány v luxusních kožených pouzdrech a lze je získat v širokém rozsahu karátů. Dobré uplatnění nalézají jako dárky pří významných životních nebo pracovních jubileích, ve firemní kultuře jako dárky pro nejúspěšnější zaměstnance (obchodníky, manažery), jako reklamní pozornost pro významné obchodní partnery nebo klienty a též pro ty, kteří si zaslouží mimořádné ohodnocení.

N E W T O N  M E D I A  

Víte, co se píše o Vás, o Vaší firmě, co je nového ve Vašem oboru? Máte přehled o medializaci Vašich obchodních partnerů, konkurentů, dodavatelů? Víte, jak se prezentují Vaši klienti? Co mají v plánu a počítají i s Vámi, jako dodavateli?

NEWTON Media a.s. Vám může jednoduše najít a přehledně zpracovat všechny odpovědi. A to tak, že za Vás vyhledá přesně to, co Vás zajímá, vč. souvislostí napříč všemi monitorovanými médiemi, jako jsou ta klasická – tisk, televize, rozhlas, internet, tak i ta novodobá – sociální média. Výsledkem je úspora Vašeho času, úspora peněz za předplatné, k dispozici od brzkých ranních hodin ve Vašem mobilu, v mailu, v pc, ipodu, iphonu, atd. Nabízíme našim klientům, vytvořit si-ušít si na míru „své vlastní noviny“.

 

E R T R A G  &  S I C H E R H E I T

Vytváříme hodnoty prostřednictvím investic do věcných hodnot, které poráží inflaci a nepodléhají znehodnocení peněz.

„Ke zlatu se dostane ten, kdo odloží nejméně jednu desetinu výdělku, aby zabezpečil majetek pro sebe a svou rodinu.“ Nejbohatší muž v Babylóně

Našimi partnery jsou renomované světové investiční společnosti s dlouhodobou historií jako např. BNP Paribas Investments Partners, Franklin Templeton Investments, LCF Rothshild Group, Black Rock, atd. Rodinné majetkové účty s každodenní likviditou a neomezené v čase umožňují drobným klientům dostat se na úroveň velkých investorů a profitovat na rychle se rozvíjejících trzích v Číně, Brazílii, Indii atd. Naše portfolio zahrnuje rovněž investice do zlata a stříbra (slitky i mince) jako uchovatele hodnot a VIP úložkyInternational Capital Management AG Liechtenstein

Klademe důraz na nezávislost, profesionalitu, výnos, právní jistotu a diskrétnost švýcarských bank.

 

 

Č E S K Á  I N F O R M A Č N Í  A G E N T U R A 

Česká Informační Agentura (ČIA) se specializuje na zpravodajství z ekonomiky a trhů České republiky. Náš vlastní redakční tým ekonomických redaktorů vydává měsíčně více než dva tisíce zpráv. Prostřednictvím našich elektronických deníků, týdeníků a měsíčníků, které vycházejí v české, anglické a německé jazykové verzi, zprostředkujeme našim čtenářům podstatné informace a fakta o dění v nejvýznamnějších sektorech české ekonomiky. Na www.cianews.cz přinášíme také rozhovory, reportáže a kulturní zpravodajství.

 

5s G A L L E R Y

5s gallery provokativně umístila do svého názvu pět hvězdiček. Vymezuje se tak vůči české scéně a galeriím stavějící na kultu osobnosti galeristů. Do středu dění postavilo umění až urážlivě dráždivé svou napěněnou vizuálností. 5s gallery podporuje originální, extravagantní umělce a projekty napříč médii. 5s gallery v poslední době spolupracovala například s Národní galerií v Praze na výstavním projektu 3D-DYS, Dar Dyslexie, konané v září a říjnu 2012 v prostorách Veletržního paláce, ale i s dalšími nekomerčnímu subjekty.

 

C I P A

Společnost C.I.P.A. s.r.o. (Commercio Internazionale Prodotti Alimentari) byla založena v roce 1992 v Praze skupinou italských obchodníků. Účelem firmy byl dovoz mražených mořských ryb a jejich následná distribuce v bývalém Československu. Obchod se postupně rozšířil o ryby sladkovodní, mražené hranolky, zeleninu a ovoce, mražené maso, mražené dorty, produkty východní kuchyně (sushi), chlazené ryby na objednávku, mražené pečivo a mnoho dalšího.

 

T R A C O N

Firma TRACON působí na trhu již od roku 1992 a zabývá se komplexními službami v oblasti výplní stavebních otvorů, jejich zabezpečování a stínění. Dodávají pouze kvalitní plastová okna i dveře, nevyráběná z recyklátů, hliníková okna, EURO okna, žaluzie, rolety, garážová vrata, mříže a další. Jedná se o ryze českou rodinnou společnost zaměřenou na budoucnost, která staví na tradičních hodnotách.