Naturprodukt CZ

NATURPRODUKT CZ je zavedenou rodinnou firmou, na trhu od samotného počátku devadesátých let minulého století. Již od založení byl jasně vyprofilován segment trhu a orientace na podporu zdraví formou léčiv, potravinových doplňků a kosmetiky.

V průběhu let firma vyrostla v důvěryhodného partnera, známého především z lékáren. Vývoj posledních let přinesl řadu inovačních změn, firma v oblasti výzkumu a vývoje postupně uvádí na trh výrobky pod vlastní značkou, jedná se především o bylinné výtažky série Sylimarin Forte a revoluční přípravky pro dentální hygienu řady Glucadent+. Současně se na základě každoroční rostoucí sklizně bylin, zeleniny a ovoce z vlastních zahrad a sadů otevřely dveře i do oblasti gastro.

V Havířově v roce 2017 znikla restaurace Pasta&Café Romana, farmářský obchod Ryneček-Natur a o rok později výrobna potravin Rodinná manufaktura Naturprodukt CZ. Navazujeme tak na tradici solidního farmaření v souladu s přírodními zákony, kde kvalita a poctivý přístup ke klientům a prověřeným dodavatelům hrají zcela zásadní roli.

 

www.naturprodukt.cz