NEWTON MEDIA

NEWTON Media Vám může jednoduše najít a přehledně zpracovat všechny odpovědi. A to tak, že za Vás vyhledá přesně to, co Vás zajímá, vč. souvislostí napříč všemi monitorovanými médiemi, jako jsou ta klasická – tisk, televize, rozhlas, internet, tak i ta novodobá – sociální média.

Eva Eliášová, Obchodní a marketingová ředitelka

1) Co považujete za Váš osobní úspěch?

První otázka a hned, ta nejtěžší. Vážně. Musela jsem se k ní několikrát vracet a nakonec jí zodpovídám jako poslední. Není lehké si zvolit největší osobní úspěch. Samozřejmě, souvisí s rodinou, blízkými, které člověk miluje, ale ten opravdu největší? Myslím, že největším úspěchem v životě je, prožít ho s radostí. Kolik trápení, starostí, bolestí člověk nejednou musí překonat. Ale pokud se to povede, a obohatí svět o jeden další úsměv, je to dle mého, ten největší životní úspěch.

2) Co považujete za Váš pracovní úspěch?

Moje pracovní kariéra prošla řadou změn a za úspěch považuji, že jsem nikdy neztratila směr. Říká se, že cesta je důležitější než cíl. V práci to snad platí dvojnásobně. Nikdy jsem neměla cíl „být ředitelkou“, ale vždycky dělat dobře, to co prostě za to stojí. Jasně, kolikrát by člověk s některými úkoly nejraději praštil o zem. Obrazně i velmi skutečně fyzicky. To když se mu na stole kupí nevyřízené projekty. A že by to pěkně zadunělo! Jenže to nikam nevede. Přála bych si, aby mě nikdy neopustila síla a nadhled k řešení, a snad to nebude znít divně, ale taky k vypnutí. Zaklapnout dveře kanceláře a hodit starosti za hlavu, to považuji za umění, za úspěch. Zvláště pro nás, pro ženy, to není lehké a musíme se tomu učit. Máme snad dané v genech, pečovat o vše ve svém okolí bez ohledu na denní či noční hodinu, snažit se vše dovést k dokonalosti a spokojenosti nás i ostatních. Jenže někdy je důležité pro úspěch naopak vypnout, nabrat sílu a dech, řídit se heslem Scarlet O´Harrové z Jihu proti Severu: „Na to budu myslet až zítra.“

3) Kdo je pro Vás vzorem a inspirací?

Adina Mandlová. Krásná, rozporuplná žena, která to neměla v životě jednoduché, prala se s ním, spousta lidí ji milovala, možná ještě více jich ji nenávidělo. A kde je jim všem dnes konec? Ale vyslovte jméno Adina Mandlová. Zavřete oči, popusťte uzdu fantazii. Co se stalo? Lehká vůně sladké prvorepublikové nostalgie vás ovinula jako mušelín. Mám pravdu?

4) Jaké je Vaše životní motto?

Carl W. Buehner: Zapomenou na to, co jste jim řekli, ale nezapomenou, jak se s vámi cítili.

5) Kde čerpáte inspiraci a jak relaxujete?

Sním s ním. Ano, sním a odpočívám, a moc ráda právě s ním, s mým přítelem. Přítel do mého života vnáší pohodu a klid, kterou já svou energií a nedočkavostí občas narušuji. Rádi cestujeme. Nemusí to být zrovna kolem světa. Jet lag není nutný, stačí si zpestřit výlet pádem z kola nebo kolečkových bruslí. Vyrážíme i pěšky, vlakem, autem. Často na Moravu, kde by se hodilo dodat „do sklípků“, ale bydlí tam rodiče, takže spíš pomáhat s drobnými opravami, posekat trávu… I to je relax. Občas… A občas samozřejmě i ty sklípky. Jsem ráda, že se Čechy na prvních příčkách objevují již nejen v souvislosti s pivem světové úrovně, ale také vynikajícím vínem. Mám-li shrnout, kde všude čerpám inspiraci a jak relaxuji, pak ve všech situacích, ke kterých se jako skvělý doplněk hodí slovo „pohoda“.

6) Co pro Vás znamená dámský klub Cosmpolitan Executive Helas Ladies Club?

Mám-li odpovědět krátce, pak příjemná setkávání s lidmi, kteří rozumí tomu co dělají. A navíc je to baví. Už to samo o sobě je krása! Slovo „profesionál“, mám pocit, v současném světě, jakoby devalvovalo. Nálepku s puncem opravdovosti může dostat každý, kdo se jen mihne na televizní obrazovce. Tady v Helas Clubu je to jiné, staví se na poctivých kamenech. Jsem proto ráda, že se naše společnost NEWTON Media, a.s. stala partnerem Cosmopolitan Executive Helas Ladies Clubu. A pokud si mohu dovolit ještě pár slov navíc, obdivuji prostory, ve kterých se setkání konají, a to nejen domovskou scénu klubu. Mají ducha i energii. A teď už vážně poslední věta: „Helas Club je prostě fajn!“