Novinky

PROGRAM VÝHOD A BENEFITŮ PRO ČLENY A PŘÁTELE KLUBU

Začátkem každého týdne je všem členům a přátelům klubu zasílán email s bonusem, který si pro vás připravil některý s partnerů klubu. V minulosti to byli například společnosti Calinesse, Esthé Laser Clinic, Grund Resolt, Hospodyně, Mandarin Oriental Prague, Orsei, Silex či TeeGschwendner. Přehled všech těchto TÝDENÍCH BONUSŮ si můžete stáhnout v sekci Program výhod a benefitů, odkud je možné si tyto slevové vouchery kdykoliv vytisknout. (POZOR: u každého bonusů určuje platnost jeho poskytovatel!)

 

KARTA BONUSOVÉHO PROGRAMU

Opět jsme pro všechny registrované členy klubu připravili klubové karty, na kterých najdete své jméno a heslo opravňující vás ke vstupu na klubové webové stránky a k čerpání bonusového programu.

Princip programu spočívá v tom, že naši partneři poskytnou členům různé slevy nebo benefity, které mohou členky klubu uplatňovat v označených partnerských prodejnách na základě předložení členské karty pro rok 2012. Pro jednoduchou orientaci budou všechny tyto výhody uvedeny na webových stránkách klubu ve členské sekci.

Karta, společně s přehledem získaných bonusů, bude členům poslána poštou a v průběhu roku bude aktualizována.