NUSKIN

Blake Roney, Sandie Tillotson a Steve Lund se rozhodli založit společnost, která by spojovala inovační produkty osobní péče s prvky, které jsou v souladu s krédem: „vše z dobrého, nic ze špatného“ a se štědrými obchodními příležitostmi, které by přitáhly schopné a průbojné prodejce.

Netrvalo dlouho a lidé objevili bezkonkurenčnost výjimečné obchodní příležitosti u společnosti Nu Skin® a jedinečných produktů. Ve skutečnosti dosáhla první objednávka produktů takové popularity, že byly produkty vyprodány během několika hodin. Lidé si výrobky natolik zamilovali, že mnozí dokonce nosili své vlastní lahve a kelímky zakladatelům, aby jim je naplnili těmi jedinečnými recepturami za použití obyčejné lžičky.

Od té doby společnost Nu Skin® projevuje osobitě rozdílný přístup k obchodu. Podnikání začalo s průkopnickou koncepcí prvotřídních produktů a s jedinečně přesvědčivou globální obchodní příležitostí.

V kombinaci s neochvějným odhodláním našich vedoucích z řad distributorů formoval tento výjimečný obchodní model naši společnost na podnik s obratem více než 1 miliardy USD, který zůstává stále věrný svým základním hodnotám.

Dnes se společnost Nu Skin® odlišuje od konkurence svou schopností prokazovat, že má skutečně nejlepší pracovníky, nejlepší produkty, kulturu a příležitost v odvětví přímého prodeje, péče o pokožku a wellness. Společnost Nu Skin® jako jedna z prvních společností s výrobky proti stárnutí stanovuje standard pro ostatní.