O kráse, spokojenosti a sebevědomí

Říjnové setkání „O kráse, spokojenosti a sebevědomí“ se strefilo do černého. Čím více je člověk výše, tj. dokázal-li mnohé a mnohé překonal a zvládnul, občas ho zaskočí pochybnosti, tam, kde by si to ostatní ani nepomysleli. A nejenom to, když už zvládneme nemožné, může nás napadnout zákeřná myšlenka, zda nás ještě něco může překvapit, co nového se může stát a či budeme mít ve zralém věku energii na radikální změnu. Hosté setkání byli jedinečně zvolení, neboť svým osobním příkladem a životem podtrhli a umocnili charakter a motto večera.

 

 

 

 

Skvělá dáma, česká scénáristka, režisérka a mediální podnikatelka MARIE POLEDŇÁKOVÁ, představila svoje poslední dva celovečerní filmy Líbáš jako Bůh a Líbáš jako ďábel. Milý rozhovor o tom, jak se člověk zamiluje i ve zralém věku samozřejmě přítomné dámy potěšil a pobavil.

Arbitr ženské krásy a duše, Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., přednosta Kliniky plastické chirurgie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a nemocnice Na Bulovce v Praze, kde je také vedoucím centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu, vedoucí lékař a zakladatel Kliniky ESTHÉ a člen mnoha významných komisí vystoupil v klubu již po třinácté. Jeho pohled lékaře a muže, který se se ženami setkává v kažedodenní praxi byl nesmírně cenný.

V rozhovoru jsme pokračovali s panem MUDr. Michaelem Entnerem, tvůrcem luxusní kosmetické řady Dr. Entner Unique Natural Skin Care a MUDr. Liborem Kmentem, spolumajitelem Kliniky Esthé. Tradičnímu setkání předcházelo komorní odborné setkání „Sebevědomí a spokojenost – klíč k úspěchu“ pana Ing. Zdeňka Bouzka, CSc., ředitele One World Group. Průvodkyní večera byla Helena Kohoutová, zakladatelka klubu.

O doprovodný program setkání se zasloužili společnosti GoldSirio se svojí výstavou luxusních diamantových a stříbrných šperků a doplňků, luxusní butik Arabella Fashion s módní přehlídkou nazvanou „Renesance ženství“. Horus Optik Emotion Studio opět poradil v oblasti oční optiky a předvedl nejnovější modely brýlí. Poradnu zdraví připravil Fitklub Angels a Biomedica. Tradičně jsme degustovali prémiové čaje TeeGschwendner, kávu Dallmayr a poprvé i aktuální novinku, přírodní bio džusy Plose společnosti Intrat.

Více o tomto setkání naleznete v sekci Setkání a fotogalerie.