ONLINE WEBINÁŘ: ZMÍRNĚNÍ DOPADŮ KRIZE V PODNIKÁNÍ

Záznam z ONLINE WEBINÁŘE „ZMÍRNĚNÍ DOPADŮ KRIZE V PODNIKÁNÍ“ – JAK V DOBĚ KRIZE ROZEZNAT FIRMY V PROBLÉMECH A ELIMINOVAT FINANČNÍ ZTRÁTY naleznete ZDE.

Na příkladech z praxe odborníci z mezinárodní ratingové a scoringové společnosti CRIF – Czech Credit Bureau, a.s. ukázali podklady pro vaše kvalifikované rozhodnutí v oblasti nastavení platebních podmínek pro různé skupiny obchodních partnerů a také jak efektivně sledovat aktuální varovné informace o firmách v období krize (například konkurzy, insolvence, exekuce, přerušení živnosti, atd.).

 

BEZPLATNÁ POMOC SPOLEČNOSTI CRIF – CZECH CREDIT BUREAU

Jak rozeznat firmy v problémech a předejít finančním ztrátám? V aktuální situaci bohužel přibývá firem se zhoršenou ekonomickou situací a roste tak nebezpečí zvýšeného počtu zániků firem a druhotné platební neschopnosti, která zasáhne i firmy, které byly ještě před nedávnem finančně zdravé. Jak se s tím vypořádat a včas problematické obchodní partnery rozeznat? Společnost CRIF přichází s bezplatnou pomocí V OBLASTI ZJIŠŤOVÁNÍ AKTUÁLNÍCH VAROVNÝCH INFORMACÍ A PLATEBNÍ MORÁLKY klientů a obchodních partnerů.

KONKRÉTNĚ NABÍZÍ:

  1. Možnosti využití bezplatného Monitoringu Cribis varovných informací (například konkurzy, insolvence, exekuce, přerušení živnosti) po dobu 2 měsíců od zprovoznění služby. Více informací o užitku a nastavení  monitoringu je uvedeno ZDE
  2. Možnosti bezplatného jednorázového využití Analýzy platební morálky a rizik zákaznického portfolia vašich členů. Více informací o obsahu o objednání analýzy najdete ZDE