Partneři setkání Život nápadům II.

NU SKIN

Společnost Nu Skin® posunula současnou vědu na úroveň, kdy již nehledá příznaky stárnutí, ale zaměřuje se na základní zdroje stárnutí. Tento inovativní přístup je výsledkem zkušeností mnoha let výzkumu pokožky a rozvoje nutričních věd, na němž se podílely největší výzkumné kapacity z celého světa. Výrobky, které nabízejí komplexní řešení v péči proti stárnutí, dělají revoluci v průmyslu zdraví a krásy.

 

LCN

Výrobky s logem LCN se těší své popularitě mezi profesionály ve více než 40 zemích již přes 20 let. Úspěch je neminul ani u nás v České Republice, kde je nejfrekventovanější profesionální kosmetikou pro precizní manikérky, pedikérky/pedikéry a nehtové designery. Velmi kvalitní kosmetické výrobky pro péči o přírodní nehty rukou i nohou, propracované systémy velice účinných přípravků SPA – lázeňské péče. Přes 30 druhů UV materiálů pro nehtový design pro zpevnění i prodloužení přírodních nehtů v různé hustotě, tónování a použití, které souvisí se správnou diagnostikou přírodního nehtu.

 

RESVINIA

Stále více žen i mužů se orientuje na zdravý životní styl a hovoří i o příznivých účincích antioxidantů na lidský organismus. Jedním z produktů, který obsahuje přírodní antioxidant resveratrol je víno. Bona Dea je první červené české víno s vyšším obsahem přírodního antioxidantu – resveratrolu, uvedené firmou ResVinia s tímto označením na český trh. Vyšší obsah resveratrolu ve víně Bona Dea je výsledkem cíleného využívání znalostí, zkušeností a know how firmy. Jde o vína přívlastková, nejčastěji pozdní sběry nebo výběr z hroznů. Důležitá je i cenová dostupnost vína a servis firmy, která zajišťuje prodej vína.

 

DALLMAYR

Bohatých zkušeností a dovedností využívá výrobce kávy Dallmayr i dnes za podpory nejmodernější technologie. Postup pražení používaný firmou Dallmayr umožňuje zachovat plné aroma: kávové boby se šetrně upraží, pak se pečlivě přeberou, umelou s ohledem na uchování vůně a zabalí se. Nepřetržité kontroly v celém výrobním procesu zajišťují dodržování standardu kvality Dallmayr.

 

CESARE INTERIER

Společnost CESARE interier se zabývá návrhy a realizacemi bytových interierů, především kuchyní, sedacích souprav, křesel, obývacího a ložnicového nábytku a dětských pokojů. Další specialitou jsou kancelářské interiéry u kterých dominuje nápaditost, design a kvalita zpracování. Dodávají nábytek nejen pro kanceláře, ale i pro otevřené firemní prostory a recepce. Specializují se na nábytek střední a vyšší kategorie převážně italských osvědčených značek jako jsou CESAR, ALBERTA, ORME, CLEVER, BN Office Solution, IVM atd. Váží si získání a držení pozice exkluzivního zástupce na italské kuchyně CESAR pro Českou republiku. Sídlo společnosti je v Táboře, ale obchodní aktivity realizujeme především v Praze, kde v objektu Veletržního paláce najdete naše studio – vzorkovnu. firemní prostor.