PEUGEOT TRAVELLER

Podzim je tady a s ním se pomalu blíží i období, kdy si budeme klást otázku, čím pojedeme na hory. V minulém zpravodaji jsme si podrobně představili nejnovější přírůstek v modelové řadě Peugeot, nové SUV Peugeot 3008. Na trh byl uveden oficiálně 1. 11. 2016 a aktuálně lze tedy tento vůz vyzkoušet na všech pobočkách společnosti KOPECKÝ s.r.o. Na projížďku jsou připraveny verze jak se slabšími, tak i se silnějšími motory až po nejvyšší verzi GT o výkonu 180k. Testovat mohou jak příznivci automatických převodovek, tak i zastánci „fofrklacku“.

Pokud ale hodláte cestovat ve větším počtu, můžete si u nás vyzkoušet vícemístný minibus Peugeot TRAVELLER, který je určen primárně pro početnější rodiny, malé firmy a jiné zákazníky, kteří potřebují častěji převážet až 9 osob.

PEUGEOT TRAVELLER

S novým modelem PEUGEOT Traveller objevíte moderní vizi cestování a nové pojetí prostoru.

Nepřehlédnutelný design, jízdní kvality hodné renomé značky PEUGEOT, motory BlueHDi Euro 6, provedení interiéru a komfort na úrovni vozů vyšší třídy… nový PEUGEOT Traveller je připraven zajistit vám klidnou a příjemnou jízdu.

Peugeot Traveller je k dispozici ve třech délkách od 460 do 530 cm. Výška je pouhých 190 cm, což je v segmentu vzácností a zároveň vstupenkou do krytých parkovišť, kam se někteří jeho vyšší konkurenti stejného segmentu nedostanou. Verze Standard (495 cm) a Long (530 cm) patří ke standardním délkám, verze Compact o délce 460 cm je v segmentu jedinečná. I ona dovoluje příjemné sezení až pro 9 osob. Peugeot Traveller nabízí díky svým rozměrům a krátkým převisům vynikající ovladatelnost pro každodenní použití i v městských podmínkách.

Peugeot Traveller Business VIP nabízí cestujícím na zadních kožených sedadlech 4 nebo 5místnou konfiguraci, ve které jsou kvalitní kůží potažená sedadla umístěna proti sobě. K pohodě cestujících přispívá i multifunkční střecha s trojzónovou klimatizací s funkcí jemného rozptylu vzduchu, která je také v tomto segmentu ojedinělá, a doprovodné příjemně tlumené osvětlení interiéru.

PEUGEOT Traveller je neodolatelným pozváním na cesty – pro zábavu i pro potěšení z objevování vzdálených míst.

Jeho moderní a elegantní silueta dává tušit prostorný interiér, při jehož návrhu bylo vše podmíněno pohodlí a příjemným pocitům celé posádky vozu.

Na první pohled sympatický a pohodlný vůz si umí také zjednat respekt. Nová svislá přední maska, denní LED světlai a xenonové přední světlometyi dodávají vzhledu nového vozu PEUGEOT Traveller na síle a impozantnosti.

Vaše jízdy do neznáma vám usnadní a zpříjemní nová 3D on‑line navigace s hlasovým ovládáním.

Nový PEUGEOT Traveller se 3 různými délkami karoserie a výškou 1,90 m se stane vaším věrným každodenním společníkem.

Je to vůz, jenž se díky své bohaté výbavě a 5, 7 nebo 8místnému uspořádání, které je možné u všech verzí včetně verze Compact, dokáže přizpůsobit vašim potřebám v každé životní situaci. Sedadla jsou posuvná po kolejnicích, takže vám navíc umožní bezezbytku využít prostornost interiéru nového vozu PEUGEOT Traveller.

Objevte také přednosti střešních oken s možností odděleného zacloněníi, která umocňují pocit prostornosti a vzdušnosti interiéru, a pokud si to přejete, proniká jimi do kabiny příjemné denní světlo.

Přesvědčíte se, že nový PEUGEOT Traveller myslel na vše, aby vám používání vozu maximálně zpříjemnil. Inovativní funkce hands‑free otevírání dveříi vám umožňuje odemknout, otevřít a zavřít boční posuvné dveře pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Stačí, abyste měli u sebe elektronický ovladač… jak jednoduché!

Více informací o našich nejnovějších modelech, možnost objednání předváděcí jízdy vše ostatní kolem značky Peugeot a případného nákupu nového či ojetého vozu naleznete na našich stránkách www.kopecky.cz.