Podzimní setkání dámského klubu – ODPOČINEK – ZDRAVÍ – KRÁSA – ZÁBAVA

Téma: ženská krása

Hosté: dlouholetí partneři z kliniky Esthé, dokumentaristka Helena Třeštíková

Osobnosti jako MUDr. Hana Raková, MBA; Doc. Jan Měšťák, CSc. slibují spoustu nových a především zajímavých informací z oboru laserové estetické medicíny a plastické chirurgie. Jméno Heleny Třeštíkové zase zaručuje skvělý zážitek z oboru dokumentaristiky. Všechny tyto tři hosty přivítala Helena Kohoutová, zakladatelka dámského klubu COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB, na říjnovém setkání v klášteře minoritů sv. Jakuba. V jeho úvodu celoroční generální partner klubu GE Money Bank prezentoval přítomným krátký spot ke svému novému projektu „Život nápadům“, jehož tvářemi jsou i některé z členek klubu.

MUDr. Hana Raková, MBA, ředitelka Esthé – Kliniky estetické medicíny a.s., která se specializuje na laserovou estetickou medicínu a korektivní dermatologii, představila kromě novinek také nově otevřenou kliniku na Národní třídě. „Otevřením druhého centra s našimi službami tak vycházíme vstříc rostoucímu zájmu zákazníků o moderní, neoperační a vysoce účinné metody léčby dermatologických chorob či estetických vad,“ říká MUDr. Raková. Stejně jako MUDr. Raková i Doc. MUDr. Jan Měšták, CSc. je člověkem, který s dámským klubem spolupracuje již celých jedenáct let. Přednosta Kliniky 1. LF UK a vedoucí Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu ve Fakultní nemocnici v Praze Na Bulovce, který se ve vzdělávací oblasti zaměřuje na výchovu budoucích plastických chirurgů a zastává také funkci vedoucího Subkatedry plastické chirurgie Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví, všechny přítomné hosty houževnatě upozornil na stále se zvyšující počet neodborně provedených estetických operací provedených na jiných pracovištích. Také poukázal na rizika s nimi spojená a zdůraznil, že reparace jsou mnohem složitějším a náročnějším zákrokem i pro zkušené plastické chirurgy. „Jde o memento doby v této oblasti, “ řekl MUDr. Měšťák.

Krátký sestřih svých Manželských etud po dvaceti letech představila režisérka, pedagožka a dokumentaristka Helena Třeštíková, která dodnes natočila více než 40 dokumentárních filmů zaměřených převážně na mezilidské vztahy a sociální problémy.