PRÁCE MUSÍ BAVIT A BÝT DOPLNĚNA I OKAMŽIKY PLNÝMI HUMORU A NADSÁZKY

V partnerském projektu Ocenění Českých Podnikatelek hodnotí společnosti vlastněné ženami na základě svého ratingu a scoringu odborný garant, kterým je CRIF – Czech Credit Bureau. Avšak také aktivní podnikající členky dámského klubu potřebují vhodní řešení úvěrových rizik, nástroje pro ratingová hodnocení subjektů a informace o firmách.  Na otázky nám odpovídal Pavel Finger, místopředseda představenstva společnosti.

Jakým způsobem sbíráte informace?

V našem systému Cribis a iRating jsou informace z desítek veřejných zdrojů a také z několika hodnověrných komerčních databází. Klíčová je kvalita dat a pak způsob jak nad nimi vytváříme informace s přidanou hodnotou pro naše klienty.

Které služby dnes klienti nejvíce poptávají?

Velké firmy a finanční instituce využívají především investigativních možností našeho diagramu vazeb a pak naše kvalitní data, která jsou dostupná i formou in-house databází nebo webových služeb.

Menší firmy vyžívají možnosti prohlížení Flexi reportů o firmách a také Monitoring obchodních informací, kdy si klient nastaví druhy varovných informací, které chce sledovat a již se nemusí o nic starat. Aktuální varovné informace o jeho obchodních partnerech či konkurentech mu budou automaticky zasílány přímo z aplikace Cribis na jím zadané e-mailové adresy.

Naši klienti mají rovněž možnost využít prověřování obchodních partnerů na platformách iOS a Android v rámci mobilní aplikace Cribis Mobile

Co pro Vás znamená úspěch?

Úspěch se v podnikání měří především penězi, to je jaksi podmínka nutná, nikoliv však postačující. Mě osobně těší širší rozměr našich projektů, podpora podnikání a kultivace prostředí v naší zemi. A pak mě také práce musí bavit a být doplněna i okamžiky plnými humoru a nadsázky.

Na které setkání dámského klubu nejvíce vzpomínáte?

Nedokáži vybrat jedno jediné setkání, na všech klubových setkáních oceňuji výbornou atmosféru ve společnosti zajímavých lidí.