Prádlový večírek v Caresse podruhé

Téma:

Hosté:

Kde hýčkají prsa českých žen

České ženy se díky osvětě dam z Caresse už pomalu učí nosit správnou velikost podprsenky. Nyní přišel čas vyladit topy. A opět byl u toho Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club.

Caresse se spojilo s návrhářkou Janou a vznikla služba Top na přání. Bylo jen přirozené, že se odbornice na prsa spojí s talentovanou návrhářkou a spolu rozvinou širokou (a především barevnou) paletu možností, jak obohatit šatník českých žen.

„Móda je hra s barvami, tvary, mírami. Řadě našich zákaznic konfekční topy buď plandají v pase, nebo jsou malé přes prsa. Pro Top na přání jsme navrhly střih takový, že nabídne přiléhavý pas i dostatek místa pro poprsí. Navíc si můžete vybrat barvu, výstřih a třeba i délku rukávů,“ říká Klára Doubková, která stejně jako na minulém setkání přivítala členky dámského klubu ve svém království podprsenek.

Tentokrát byly k vyzkoušení i zmíněné topy, avšak cestu k tomu nejlepšímu už musí každá zákaznice vykonat sama – jakmile je totiž žena s návrhem svého budoucího topu spokojena, ušijí top přesně podle něj. Vznikne tak ryze osobní, individuální kousek, který má navíc tu úžasnou vlastnost, že skvěle padne.

Dámy měly navíc na setkání opět příležitosti využít služeb profesionálního brafittingu, což je hledání vhodné velikosti, tvaru a materiálu podprsenky. Dnes už opravdu může každá z nás nosit tu správnou velikost.