PŘEDSTAVENÍ PARTNERŮ KLUBU PRO ROK 2013

Letošním generálním partnerem je společnost GE Money Bank. Oficiálními firemními členy jsou One World Group, Léčebné lázně Jáchymov. Hlavními firemními členy se staly společnosti GoldSirio a Newton Media.

GE Money Bank
Patří mezi největší české peněžní ústavy. Je univerzální bankou, která disponuje širokou sítí 254 poboček a 690 bankomatů. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky. V několika nezávislých průzkumech veřejnosti v roce 2010 byla oceněna za vstřícný přístup ke klientům. Internet Banka od GE Money Bank byla v loňském roce již potřetí za sebou vyhodnocena českou veřejností jako nejlepší finanční produkt na trhu. Vlastní kapitál banky přesahuje 30 miliard Kč, konsolidovaná kapitálová přiměřenost ve výši 17% je i nadále jednou z nejvyšších na trhu.

1) Jak hodnotíte spolupráci HLC a ŽN?
Vzájemná spolupráce je velice inspirující a užitečná. Jsem moc ráda, že v rámci setkání klubu můžeme dát příležitost absolventkám Akademie Života nápadům setkat se s úspěšnými ženami a navázat tak důležité obchodní kontakty.

2) Co jste letos připravili pro členky HLC?
V letošním roce rozšiřujeme naší spolupráci o to, co umíme jako banka nejlépe. Pro členky HLC připravujeme Komorní odborné setkání na téma investic, kdy je profesionálové provedou zákoutími investičního světa. Dámy, které se setkání nebudou moci účastnit, potom najdou další rady a informace v pravidelném klubovém newsletteru. A samozřejmě umíme také poradit s individuálními finančními potřebami členek HLC.

3) Proč jste se rozhodla stát patronkou klubu?
Projekt GE Money Bank Život nápadům je, mimo jiné, o budování komunity podnikatelek a o jejich propojování. Být patronkou Executiv Helas Ladies Clubu mi dává příležitost, jak pomoci začínajícím podnikatelkám, a nejen jim, s navazováním nových kontaktů, které jim mohou otevřít další možnosti v jejich pracovním i osobním životě. A věřím, že propojení světa úspěšných dam a těch, které se teprve chystají realizovat svůj podnikatelský sen, může být přínosné pro obě strany.

Na otázky odpovídala Jarmila Plachá, ředitelka marketingu a komunikace GE MOney Bank.

One World Group
OneWorld, s.r.o. je ryze česká společnost. Na trhu od 27.3.2006. Podnikáme jen v jedné oblasti: mnohostranný rozvoj, zlepšování pracovních a sociálních kompetencí pracovníků, manažerů a vlastníků společností ve všech odvětvích a komoditách podnikání. A děláme to opravdu precizně. Formy: od firemního vzdělávání, skupinového rozvoje, koučování, přes speciální individuální rozvojové kurzy, teambuildingy, virtuální univerzitu až po tématické projekty pro ženy, studenty a specifické skupiny pracovníků. Umíme připravit rozvojový projekt každému, kdo pracuje s lidmi a chce být v čemkoliv lepší.

Léčebné Lázně Jáchymov
Léčebné lázně Jáchymov – specialisté na léčbu pohybového aparátu-využití unikátního léčivého zdroje – radonové vody – wellness a sport uprostřed malebné přírody Krušných hor. Cílem každé společnosti je spokojený klient. U nás dodáváme – zdravější klient. Stejně jako empirické vědecké studie potvrzují prokazatelný léčebný účinek radonové vody, tak i naše individuální dotazníky pravidelně potvrzují zlepšení zdravotního stavu našich hostů. Lázně Jáchymov jsou jedinečné. Naprostá většina hostů se do našich lázní opakovaně vrací. Desátý, dvacátý i třicátý pobyt v Lázních Jáchymov není výjimkou, rekordmanem je pak klient, který nás navštívil padesátkrát. Díky tomu můžeme říci, že své hosty dokonale známe a oni znají nás. Poznejte nás také a věřím, že i Vy se k nám budete rádi vracet.

NEWTON Media
Víte, co se píše o Vás, o Vaší firmě, co je nového ve Vašem oboru? Máte přehled o medializaci Vašich obchodních partnerů, konkurentů, dodavatelů? Víte, jak se prezentují Vaši klienti? Co mají v plánu a počítají i s Vámi, jako dodavateli?

NEWTON Media a.s. Vám může jednoduše najít a přehledně zpracovat všechny odpovědi. A to tak, že za Vás vyhledá přesně to, co Vás zajímá, vč. souvislostí napříč všemi monitorovanými médiemi, jako jsou ta klasická – tisk, televize, rozhlas, internet, tak i ta novodobá – sociální média. Výsledkem je úspora Vašeho času, úspora peněz za předplatné, k dispozici od brzkých ranních hodin ve Vašem mobilu, v mailu, v pc, ipodu, iphonu, atd. Nabízíme našim klientům, vytvořit si-ušít si na míru „své vlastní noviny“.