Představujeme partnery setkání – Partylite

 Proměňte svůj domov na příjemné místo díky výrobkům PartyLite, vedoucím hráčem na poli aromatických svíček a exkluzivních doplňků pro domácnosti. Nechejte se úžasnými výrobky inspirovat a vytvořte dokonalou atmosféru po dobu celého roku. Rozsviťte světlo ve tvářích těch, jež od vás dostanou nějaký dáreček od PartyLite.

Rozhovor s Martinou Pikalovou, majitelkou společnosti PartyLite:

1.) Proč jste se rozhodla podnikat právě v oblasti dekorací, svíček a vůní?
Proč jsem se rozhodla podnikat v oblasti svíček a dekorací Partylite je otázka, nad kterou jsem nikdy nepřemýšlela. Je to koníček, se kterým jsme se měli potkat. Vůně mě okouzlily natolik, že jsem nad tím nepřemýšlela ani minutu. Dříve jsem pracovala v relativně panském kolektivu a tato práce se pro mě stala světlem na konci černého tunelu.

2.) Kde hledáte inspiraci pro tvoření dekorací a aranží?
Dívám se kolem sebe a beru inspiraci všude a odevšad. Pozoruji ženy a jsem otevřená všem názorům. Samozřejmě záleží na místě, čase, barvách a okolnostech, do kterých se snažím vcítit.

3.) Myslíte si, že je těžké prorazit v České republice v tomto oboru?
Myslím, si že ne. Dokonce si troufám říci, že v České republice nenajdete nic obdobného. Ale jako každý obchod, nic nejde samo. Samozřejmě je důležité potkat ty správné lidi, které to vezme u srdíčka jako Vás. A pokud děláte věci s láskou a nejenom kvůli penězům, tak výsledky se dostaví brzy.

4.) Proč jste se rozhodla spolupracovat s dámským klubem?
Protože bych strašně ráda, aby i ostatní dámy, nejenom ty z dámského klubu, se seznámily s firmou PartyLite a prožívaly s jejich vůněmi to co já. To nenahradí žádné krásné šaty, auto či pleť bez vrásek – je to o vnitřní pohodě a spokojenosti.