Reference

CO PRO VÁS ZNAMENÁ COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB?

Šárka Dolanská, regionální ředitelka Praha 2, Generali Česká Distribuce a.s.

Právě to ono úžasné setkávání s dalšími, úspěšnými ženami. A řada z nich v sobě díky dámskému klubu teprve objevuje to, jakými skvělými ženami jsou. Dámský klub je zdrojem inspirace, ale i potenciálního byznysu.

 

Martin Vodička, ředitel prodeje a marketingu, Autosalony Kopecký

Dámský klub vnímáme jako místo s významnou koncentrací schopných a úspěšných žen. Klub je pro nás obchodní potenciál, stejně tak zde na klubových setkáních potkáváme spoustu firem, které pak rádi využíváme jako dodavatele zboží, služeb a technologií.

 

Přemysl Cenkl, Marketing Manager, CRIF – Czech Credit Bureau

Možnost využití setkání se zajímavými lidmi jak v roli řečníků, tak v obecenstvu. A v neposlední řadě možnost se zastavit a popřemýšlet nad tématy, které jsou v rámci setkání klubu diskutovány.

 

Eva Svobodová, Generální ředitelka Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

U HELASu se nenudíte – od ekonomiky po lifestyle, pro každého něco. Z každé akce si odnesu několik podnětů a myšlenek, se kterými mohu pracovat hned nebo nejdéle druhý den 😊

 

Hana Raková, MBA, předsedkyně představenstva, vedoucí lékařka kliniky, korektivní dermatoložka

S paní Helenkou Kohoutovou mě pojí dlouhodobé přátelství. Známe se přes dvacet let a za tu dobu jsem mohla pozorovat její osobní i podnikatelský růst. Šíře , rozsah a profesionalita jejího podnikání je hodna obdivu. Helenka je opravdový profesionál s nadstavbou lidskosti, přátelskosti a snahou spojovat a harmonizovat. Přeji proto Helence a jejímu podnikání ze srdce do dalších let to nejlepší.

 

Pavel Finger, místopředseda pro podnikání, Hospodářská komora hl. m. Prahy

Možnost se setkávat se sympatickými lidmi, zdroj inspirace, příjemně strávený čas.

 

Lenka Harmon, majitelka a zakladatelka HARMON research, české butikovky pro výzkum trhu

Je mi ctí být členkou Podnikatelské platformy Helas. Empatie, inovace, kreativita, obrovské nasazení a odhodlanost posouvat, pomoci a propojovat firmy mezi sebou, aby všichni její členové ustáli tuto hlubokou krizi – tak bych charakterizovala paní Kohoutovou a všechny členy jejího týmu. Všichni se pohybujeme v nové realitě, jediné, co je jisté je „změna“. Je třeba hledat nové směry, neotřelá řešení, nové komunikační kanály a sdílení a v tom vidím obrovský přínos nově vzniklé E-platformy. Efektivní výměna zkušeností, čerpání inspirace, nové podněty a kontakty. Různorodé virtuální podnikatelské aktivity, kterým Helas vdechuje život.  Helas pomáhá svým členům udržet a rozvíjet směr a sny, které si majitelé a ředitelé firem stanovili na začátku podnikání

 

Jarmila Podhorná, majitelka, Byliny Naděje

Před několika roky jsem se stala jako podnikatelka členkou podnikatelské platformy Helas. Během této doby jsem se několikrát setkala s ostatními členkami na různých akcích, které jsou přínosné pro nás z toho důvodu, že jednak se seznámíme, vyměníme si názory na podnikání, vyměníme si kontakty, které jsou důležité pro rozvoj nás žen podnikajících. K vrcholným akcím, kterých jsem se zúčastnila, patří podnikatelská soutěž, kde se zhodnotí a vyberou ty, které mají nejlepší výsledky a nápady a s těmi se ostatní seznámí. Důležité je také zvlášť v této době, že se můžeme setkat na online talkshow a že i v této době si můžeme pomoci se informovat. Mé firemní zaneprázdnění a velká vzdálenost od Prahy mi bohužel nedovoluje se více akci zúčastnit. Činnost podnikatelské platformy Helas hodnotím velice pozitivně, protože žádný nevíme vše a výměna názorů, nápadů a podnětů je pro naši činnost významná.

 

Dana Hrabáková, majitelka Chalk, spol. s r.o.

Platforma Helas je společenství hrdých českých firem, které se vzájemně inspirují. Kolektiv okolo Heleny Kohoutoví již přes 20 let propojuje lidi, kteří by se jinak neměli šanci nikdy potkat. Každé setkání s Helasem mě utvrzuje v tom, že Češi jsou nesmírně tvůrčí národ, který si poradí v každé době a situaci. Jsem přesvědčena, že i současná koronavirová  výzva nás nakonec posílí a posune kupředu. Velmi se těším na další osobní setkání, protože sebelepší on-line vysílání ho nemůže nahradit. A to i přesto, že akce Helasu přes Teamsy jsou opravdu “vymazlené” – na aktuální témata a s neuvěřitelnými lidmi a jejich příběhy.

 

Blanka Pellantová, ředitelka Nákupu Sodexo s.r.o.

S Helenou Kohoutovou se znám již řadu let a velmi si ji vážím, jako ženy, jako podnikatelky, jako inspirativní osoby. Jsem ráda, že jsem součástí Podnikatelské platformy Helas, díky které mám příležitost se setkávat s dalšími zajímavými osobnostmi na českém trhu. Prostřednictvím platformy máme šanci sdílet své zkušenosti, podělit se o podněty a postřehy, které nás pomohly posunout tam kde jsme a kam směřujeme. Setkání, která jsou i v dnešní době on-line mi pomáhají se posunovat nejen profesně, ale také i osobně.

 

Jitka Mlynarčík Kudláčková, designerka a spolumajitelka, JK Jitka Kudláčková Jewels

Velmi zajímavé prostředí k osobním i pracovním kontaktům, bezpečné společenství právě ke sdílení, příležitost ke spolupráci, novým kontaktům i společenské aktivitě.

 

Ondřej Klega, Business Development Director, Acomware

Rádi podporujeme projekty, které pomáhají s rozvojem podnikání. Důležitou roli také hraje paní Kohoutová, se kterou se v mnoha pohledech myšlenkově potkáváme. V neposlední řadě také možnost spolupracovat na projektu PodnikatelkaOnline.cz, který členkám přináší důležité informace pro jejich podnikání.

 

Lukáš Příklenk, jednatel, ARTEX informační systémy

Mimo jiné platformu pro osobní sdílení.

 

Alice Vaňková, Brand Manager Rémy Martin, Cointreau, Mount Gay, Louis XIII.

Rafinovaná chuť likéru je přesně to pravé, co může aktivní ženě pomoci zrelaxovat po náročném dni. Likér Cointreau byl od začátku zaměřen na ženy s osobností, a není tedy divu, že si našel cestu i k dámskému klubu.

 

Anna Šťastná, jednatelka, CORA PLUS

Helas Ladies Club umožňuje příjemné setkávání členek tohoto klubu, které se ráda zúčastňuji, pokud mi to mé velké pracovní vytížení dovolí.

 

Iveta Kotenová, jednatelka, DAMA

Samozřejmě, že považuji i v této digitální době osobní sdílení za nesmírně důležité, schází osobní kontakt, vše se odehrává na sociálních sítích. Setkávání jsou důležitá. Klub pro mne znamená setkávání, kontakt s lidmi s podobnými zkušenostmi, podpora v mém podnikání.

 

Jana Vašíčková, majitelka, Elmat Super

V dámském klubu jsem již dlouho a je to jedno z míst, kde se cítím velice dobře. Kromě všech lidí, kteří připravují setkání, přednášky, společenské události, prostě vše co nám zpříjemňuje naše nelehké podnikání, se setkáváme právě my ženy – podnikatelky. Můžeme spolu řešit problémy, které jsou obdobné a vzájemně si pomáhat. Helenka velice profesionálně dokáže seznámit lidi, kteří mají možnost spolu vytvářet nová obchodní i osobní přátelství. Je toho moc, co mi dámský klub dává, a všem děkuji za krásné společné chvíle.

 

Michaela Dvořáková, Marketing Manager, Restaurace Etnosvět

Sdílení a inspiraci. Každý má svůj příběh a já věřím, že od každého si můžete něco dobrého odnést. V dámském klubu člověk pozná mnoho inspirativních žen a je už na vás, jestli sedíte v koutku, nebo se s někým dáte do řeči a navážete oboustranně prospěšnou spolupráci.

 

Petra Christová, Sales Manager, Granát d.u.v. Turnov

Možnost potkávat se se zajímavými lidmi, mluvit s nimi, sdílet a předávat si poznatky a zkušenosti. Možnost prožít příjemné okamžiky ve společnosti profesně i osobně zajímavých dam, vyměňovat si nejrůznější informace, naslouchat radám, vzájemně se respektovat, inspirovat, podporovat a v neposlední řadě se také pobavit.

 

Hana Poláčková, jednatelka, HP Centrum

Klub pro mne znamená tak trochu útěk z reality, možnost poznat jiné lidi a kulturně si odpočinout, dozvědět se nové věci.

 

Romana Ljubasová, jednatelka, INCA collagen

Klub mi otevřel nejen možnost ukázat, co přináším já, ale ukázal mi především tu obrosvkou sílu, která se skrývá v každé jednotlivé podnikatelce. To velké srdce a nadšení pro věc, kterou stvořily, a které zasvětily celý svůj život. Má pro mne obrovský smysl stýkat se s úspěšnými a šťastnými lidmi, a svojí přítomností jim říct, že jsem na ně hrdá. Helena Kohoutová je navíc velmi inspirující vizionářka, která spojuje pavučinky jednotlivců.

 

Ivana Rosová, návrhářka a jednatelka, IvanaRosova Fashion Group

Líbí se mi koncept dámského klubu, který propojuje zajímavé a úspěšné ženy, které jsou naší cílovou skupinou, a taktéž napomáhá rozvíjet networking a spolupráci.

 

Růžena Bubeníčková, majitelka, Květinové studio Bubeníčková

Helena Kohoutová je pro nás zárukou kvality. Co dělá je účelné a smysluplné. Má můj upřímný obdiv, stejně tak její dámský klub.

 

Petra Kvarčáková, návrhářka, La Modista

Dámský klub považuji za studnici zkušeností, podpory a sdílení myšlenek s ženským přístupem. Líbí se mi, že máme tolik společného, můžeme být otevřené a přesto profesionální. Vzájemně se od sebe učíme, motivujeme v růstu a tvoříme nové projekty. Být členkou v dámských klubech pro mne bylo vždy velkým přínosem a snad jsem motivací i pro druhé.

 

Martin Sedláček, jednatel, Naturalis

Dámský klub je skvělá “platforma” pro komunikaci, propojování lidí, sdílení vědomostí a v neposlední řadě pro načerpání nových nápadů a energie.

 

Tereza Patraulea, ředitelka, Planet ZEN

Především sílu, ženskou sílu, které si velmi vážíme. Jsme hrdým partnerem dámského klubu, aktivní přístup členek, jejich jedinečnost je pro nás motorem, nebo právě tyto dámy si odpočinek více než zaslouží.

 

Jaroslava Procházková, majitelka, Jaroslava

Pohodu, setkání s přáteli, příjemné zážitky.

 

Ivana Sušklebová, majitelka společnosti, Carbon Medical

Klubové akce jsou vždy skvělou příležitostí jak k setkání s přáteli, tak k poznávání nových zajímavých lidí, ze kterých se přátelé postupně stávají. Přínosem jsou jistě i odborné semináře, během kterých si můžeme zase o něco “rozšířit své obzory”.

 

Ivana Šachová, majitelka, SCAN Quilt

Dámský klub je místo, kde je možné potkat zajímavé osobnosti s bohatými zkušenostmi jak v osobním, tak podnikatelském životě. Je to místo, kde je čas pohovořit o práci, ale kde se i něco nového dozvíte a pobavíte se. To vše v příjemném prostředí.

 

Anna Bakošová, PR, obchodní a marketingová ředitelka, Symfonická orchestr hl. m. Prahy FOK

Klub pro mne znamená možnost potkat zajímavé osobnosti, podělit se o zkušenosti, dozvědět se o nových trendech v mnoha oblastech.

 

Kateřina Kadlecová, ředitelka, USSPA

Spojení šikovných, úspěšných a aktivních žen. Žen, které si nepotřebují hledat falešné alternativy a nebo si něco dokazovat feministickými postoji. Žen, které jsou zdravě sebevědomé, průbojné a inspirativní.