Reference

CO PRO VÁS ZNAMENÁ COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB?

Šárka Dolanská, Krajská ředitelka pro Prahu, Česká pojišťovna 

Právě to ono úžasné setkávání s dalšími, úspěšnými ženami. A řada z nich v sobě díky dámskému klubu teprve objevuje to, jakými skvělými ženami jsou. Dámský klub je zdrojem inspirace, ale i potenciálního byznysu.

 

Jitka Mlynarčík Kudláčková, designerka a spolumajitelka, JK Jitka Kudláčková Jewels

Velmi zajímavé prostředí k osobním i pracovním kontaktům, bezpečné společenství právě ke sdílení, příležitost ke spolupráci, novým kontaktům i společenské aktivitě.

 

Martin Vodička, ředitel prodeje a marketingu, Autosalony Kopecký

Dámský klub vnímáme jako místo s významnou koncentrací schopných a úspěšných žen. Klub je pro nás obchodní potenciál, stejně tak zde na klubových setkáních potkáváme spoustu firem, které pak rádi využíváme jako dodavatele zboží, služeb a technologií.

 

Ondřej Klega, Business Development Director, Acomware

Rádi podporujeme projekty, které pomáhají s rozvojem podnikání. Důležitou roli také hraje paní Kohoutová, se kterou se v mnoha pohledech myšlenkově potkáváme. V neposlední řadě také možnost spolupracovat na projektu PodnikatelkaOnline.cz, který členkám přináší důležité informace pro jejich podnikání.

 

Lukáš Příklenk, jednatel, ARTEX informační systémy

Mimo jiné platformu pro osobní sdílení.

 

Jarmila Podhorná, majitelka, Byliny Naděje

Dámský klub velice oceňuji. Akce, kterých jsem se měla možnost zúčastnit, byly opravdu na vysoké úrovni.

 

Alice Vaňková, Brand Manager Rémy Martin, Cointreau, Mount Gay, Louis XIII.

Rafinovaná chuť likéru je přesně to pravé, co může aktivní ženě pomoci zrelaxovat po náročném dni. Likér Cointreau byl od začátku zaměřen na ženy s osobností, a není tedy divu, že si našel cestu i k dámskému klubu.

 

Anna Šťastná, jednatelka, CORA PLUS

Helas Ladies Club umožňuje příjemné setkávání členek tohoto klubu, které se ráda zúčastňuji, pokud mi to mé velké pracovní vytížení dovolí.

 

Přemysl Cenkl, Marketing Manager, CRIF – Czech Credit Bureau

Možnost využití setkání se zajímavými lidmi jak v roli řečníků, tak v obecenstvu. A v neposlední řadě možnost se zastavit a popřemýšlet nad tématy, které jsou v rámci setkání klubu diskutovány.

 

Iveta Kotenová, jednatelka, DAMA

Samozřejmě, že považuji i v této digitální době osobní sdílení za nesmírně důležité, schází osobní kontakt, vše se odehrává na sociálních sítích. Setkávání jsou důležitá. Klub pro mne znamená setkávání, kontakt s lidmi s podobnými zkušenostmi, podpora v mém podnikání.

 

Jana Vašíčková, majitelka, Elmat Super

V dámském klubu jsem již dlouho a je to jedno z míst, kde se cítím velice dobře. Kromě všech lidí, kteří připravují setkání, přednášky, společenské události, prostě vše co nám zpříjemňuje naše nelehké podnikání, se setkáváme právě my ženy – podnikatelky. Můžeme spolu řešit problémy, které jsou obdobné a vzájemně si pomáhat. Helenka velice profesionálně dokáže seznámit lidi, kteří mají možnost spolu vytvářet nová obchodní i osobní přátelství. Je toho moc, co mi dámský klub dává, a všem děkuji za krásné společné chvíle.

 

Michaela Dvořáková, Marketing Manager, Restaurace Etnosvět

Sdílení a inspiraci. Každý má svůj příběh a já věřím, že od každého si můžete něco dobrého odnést. V dámském klubu člověk pozná mnoho inspirativních žen a je už na vás, jestli sedíte v koutku, nebo se s někým dáte do řeči a navážete oboustranně prospěšnou spolupráci.

 

Petra Christová, Sales Manager, Granát d.u.v. Turnov

Možnost potkávat se se zajímavými lidmi, mluvit s nimi, sdílet a předávat si poznatky a zkušenosti. Možnost prožít příjemné okamžiky ve společnosti profesně i osobně zajímavých dam, vyměňovat si nejrůznější informace, naslouchat radám, vzájemně se respektovat, inspirovat, podporovat a v neposlední řadě se také pobavit.

 

Pavel Finger, místopředseda pro podnikání, Hospodářská komora hl. m. Prahy

Možnost se setkávat se sympatickými lidmi, zdroj inspirace, příjemně strávený čas.

 

Hana Poláčková, jednatelka, HP Centrum

Klub pro mne znamená tak trochu útěk z reality, možnost poznat jiné lidi a kulturně si odpočinout, dozvědět se nové věci.

 

Romana Ljubasová, jednatelka, INCA collagen

Klub mi otevřel nejen možnost ukázat, co přináším já, ale ukázal mi především tu obrosvkou sílu, která se skrývá v každé jednotlivé podnikatelce. To velké srdce a nadšení pro věc, kterou stvořily, a které zasvětily celý svůj život. Má pro mne obrovský smysl stýkat se s úspěšnými a šťastnými lidmi, a svojí přítomností jim říct, že jsem na ně hrdá. Helena Kohoutová je navíc velmi inspirující vizionářka, která spojuje pavučinky jednotlivců.

 

Ivana Rosová, návrhářka a jednatelka, IvanaRosova Fashion Group

Líbí se mi koncept dámského klubu, který propojuje zajímavé a úspěšné ženy, které jsou naší cílovou skupinou, a taktéž napomáhá rozvíjet networking a spolupráci.

 

Růžena Bubeníčková, majitelka, Květinové studio Bubeníčková

Helena Kohoutová je pro nás zárukou kvality. Co dělá je účelné a smysluplné. Má můj upřímný obdiv, stejně tak její dámský klub.

 

Petra Kvarčáková, návrhářka, La Modista

Dámský klub považuji za studnici zkušeností, podpory a sdílení myšlenek s ženským přístupem. Líbí se mi, že máme tolik společného, můžeme být otevřené a přesto profesionální. Vzájemně se od sebe učíme, motivujeme v růstu a tvoříme nové projekty. Být členkou v dámských klubech pro mne bylo vždy velkým přínosem a snad jsem motivací i pro druhé.

 

Martin Sedláček, jednatel, Naturalis

Dámský klub je skvělá “platforma” pro komunikaci, propojování lidí, sdílení vědomostí a v neposlední řadě pro načerpání nových nápadů a energie.

 

Tereza Patraulea, ředitelka, Planet ZEN

Především sílu, ženskou sílu, které si velmi vážíme. Jsme hrdým partnerem dámského klubu, aktivní přístup členek, jejich jedinečnost je pro nás motorem, nebo právě tyto dámy si odpočinek více než zaslouží.

 

Hana Raková, ředitelka, Esthé – klinika estetické medicíny a laserové dermatologie

Tvořivou spolupráci celou dobu existence klubu, přátelství, zážitky.

 

Jaroslava Procházková, majitelka, Jaroslava

Pohodu, setkání s přáteli, příjemné zážitky.

 

Ivana Sušklebová, majitelka společnosti, Carbon Medical

Klubové akce jsou vždy skvělou příležitostí jak k setkání s přáteli, tak k poznávání nových zajímavých lidí, ze kterých se přátelé postupně stávají. Přínosem jsou jistě i odborné semináře, během kterých si můžeme zase o něco “rozšířit své obzory”.

 

Ivana Šachová, majitelka, SCAN Quilt

Dámský klub je místo, kde je možné potkat zajímavé osobnosti s bohatými zkušenostmi jak v osobním, tak podnikatelském životě. Je to místo, kde je čas pohovořit o práci, ale kde se i něco nového dozvíte a pobavíte se. To vše v příjemném prostředí.

 

Anna Bakošová, PR, obchodní a marketingová ředitelka, Symfonická orchestr hl. m. Prahy FOK

Klub pro mne znamená možnost potkat zajímavé osobnosti, podělit se o zkušenosti, dozvědět se o nových trendech v mnoha oblastech.

 

Kateřina Kadlecová, ředitelka, USSPA

Spojení šikovných, úspěšných a aktivních žen. Žen, které si nepotřebují hledat falešné alternativy a nebo si něco dokazovat feministickými postoji. Žen, které jsou zdravě sebevědomé, průbojné a inspirativní.