RESTAURACE KATAKOMBY

Restaurace umístěná v samém srdci Prahy a to na Václavském náměstí. Skvělá česká domácí jídla a dobré Plzeňské pivo přispívají k dobré náladě a spokojenosti klientů.

Helena Hášová – Ředitelka restaurace

1) Co považujete za Váš osobní úspěch?

Asi se budete divit, ale za osobní úspěch nepovažuji nic ze své práce ani nic co jsem pro koho udělala. Jako velký úspěch považuji narození mých synů, jejich výchovu, vzdělání a to, že jsem jim dala vše, co jsem mohla. Jsem šťastná, že v životě našli své místo a jsou to skvělí lidé.

2) Co považujete za Váš pracovní úspěch?

Je těžko říct, co je pracovní úspěch. Člověku, když se něco podaří, tak si hned myslí, že má úspěch a je na něj pyšný. Měla jsem několik úspěchů, ale také spousta zklamání. A tak doufám, že ten největší pracovní úspěch ještě na mne čeká.

3) Kdo je pro Vás vzorem a inspirací?

Vzorem a inspirací jsou pro mne všichni pracovití a poctiví lidé. Je jedno, v kterém oboru pracují, ale je důležité jak. Takže, jak vidíte moc vzorů nemám, protože, bohužel, je jen málo takových, kteří můžou být inspirací a vzorem.

4) Jaké je Vaše životní motto?

Je jich hodně. Mnohokrát jsem o tom přemýšlela, ale nyní, když o tom musím mluvit, tak bych řekla, že jsem se plně ztotožnila se zpěvačkou Lucií Afrika , která má motto “Já jsem, protože ty jsi. Bez Tebe bych nebyl ani já”.

5) Kde čerpáte inspiraci a jak relaxujete?

Inspiraci čerpám všude v životě, vždyť život je sám inspirace a relaxovat se mi zatím nepodařilo. Jsem stále činná, stále něco připravuji a vymýšlím, tak to je asi moje relaxace.

6) Co pro Vás znamená dámský klub Cosmpolitan Executive Helas Ladies Club?

Dámský klub mne zaujal velkou různorodostí aktivit. A doufám, že se zde setkám se zajímavými lidmi, zajímavými věcmi a bude pro mne inspirací do budoucna. No a snad i já někomu udělám radost nebo mu třeba pomohu.