ROMANTICKÝ PODVEČER S PŘÍCHUTÍ SPORTU, RELAXACE A LETNÍHO GRILOVÁNÍ VE VISTA RESORT & CLUB MOTOL

Historicky první prázdninové mimoklubové setkání dámského klubu se uskutečnilo 24. července ve Vista resort & Club Motol.

Tento nově zrekonstruovaný areál, který hostům mimo 9 tenisových kurtů, kryté haly a adventure minigolfu, nabízí také vynikající restauraci s krásnou vyhlídkou, masáže a posilovnu.

Hosté měli možnost vyzkoušet si své tenisové dovednosti pod vedením zkušených trenérů, adventure minigolf včetně soutěže Nearest To Pin či okusit místní masáže. Pro všechny sportovce i „nesportovce“ bylo poté připraveno letní grilování na terase s krásnou vyhlídkou na košířský les, degustace vín M. Král & spol. či možnost vyzkoušet si přírodní kosmetiku biOrganica včetně možnosti nechat se nalíčit od zkušených vizážistek také přírodní kosmetikou Zuii.

Počasí nám vyšlo a věříme, že se do tohoto krásného prostředí brzy vrátíme.

Pro všechny přítomné dámy, ale i pro ty, které se zúčastnit nemohly, připravil Vista resort & club Motol speciální nabídky:

1. Klubové členství VISTA EXKLUZIV

Vista Exkluziv obsahuje – 2 hodiny tenisového tréninku, 2 hodiny thajských masáží, neomezený vstup na tenisové kurty po předchozí rezervaci, neomezený vstup na minigolf, neomezený vstup do fitness a slevy 15% na konzumaci v restauraci, na tenisovou akademii a pozvání na sportovní a kulturní akce během celého roku. Kč 3 500 /měsíc

2. AKCE – TENIS 3 + 1 zdarma

Na letní sezónu je pro členy HELAS Ladies Club připravena AKCE – TENIS 3+1 ZDARMA s platností do 30. 9. 2014 , za cenu 720,- Kč tj. hodnota 3 hodin pronájmu kurtu, hraje klient 4. hodinu zdarma.

3. Tenisová akademie + příměstský tenisový tábor

Dětí od 4 let přijímáme do tenisové školičky – na hru s trenérem 2 až 3 děti ve skupině. Počet tréninků v týdnu dle požadavku rodičů. Podmínky na www.vistatenis.cz podrobnosti získáte na adrese info@vistatenis.cz Resort disponuje zkušenými trenére pod vedením Petra Kralerta bývalého daviscupového reprezentanta, v minulosti 120. Hráče ATP.

Více fotografií ze setkání naleznete zde.